Eidukai 30. vieta PK posmā distanču slēpošanā 20 kilometros ar atsevišķu startu klasiskajā stilā

Latvijas slēpotāja Patrīcija Eiduka
Latvijas slēpotāja Patrīcija Eiduka Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas sportiste Patrīcija Eiduka sestdien Lahti Pasaules kausa distanču slēpošanā posmā ieņēma 30. vietu 20 kilometru distancē ar atsevišķu startu klasiskajā stilā, bet Kitija Auziņa ierindojās 45.vietā.

Uzvaru izcīnīja somiete Krista Permekoski, kura trasi veica 52 minūtēs un astoņās sekundēs.

Eiduka trasē pavadīja četras minūtes un 10,2 sekundes ilgāk, ieņemot 30.vietu.

Auziņa uzvarētājai zaudēja desmit minūtes un 16,4 sekundes, ieņemot pēdējo vietu 45 sportistu sacensībās.

Otrā, zaudējot Permekoski 1,9 sekundes, bija vāciete Viktorija Karla, bet trešā - vēl viena somu slēpotāja Kertu Niskanena.

Sestdien šajā distancē sacentīsies arī vīrieši.

Jau ziņots, ka Samanta Krampe un Kitija Auziņa piektdien Lahti ieņēma 18.vietu komandu sacensībās sprintā klasiskajā stilā, bet Raimo Vīgants un Lauris Kaparkalējs šajā disciplīnā ieņēma 27.vietu.

Svētdien sportisti sacentīsies sprintā klasiskajā stilā, kvalifikācijas sacensībām notiekot no plkst.10.15 un finālsacensībām - no plkst.12.45.

Pasaules kausa sacensības tiešraidē translē "Eurosport" kanālos.

Gada sākumā Eiduka Itālijā "Tour de Ski" seriāla pēdējā posmā izcīnīja piekto vietu, atkārtojot augstvērtīgāko rezultātu Latvijas slēpošanas vēsturē, bet kopvērtējumā latviete bija astotā, sasniedzot jaunu rekordu.

Martā tiks aizvadīti posmi arī Oslo un Drammenē (Norvēģija), kā arī Fālunā (Zviedrija).