Girgensona pārstāvētā "Sabres" uzvar NHL spēlē

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien svinēja uzvaru pagarinājumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Sabres" mājās ar 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Edmontonas "Oilers".

Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 15 minūtes un trīs sekundes, divreiz metot pa vārtiem, pielietojot četrus spēka paņēmienus, uzvarot vienā no sešiem iemetieniem un spēli beidzot ar +/- rādītāju -1.

Jau mača 29.sekundē viesus vadībā izvirzīja Raiens Maklauds, bet 2:0 mazākumā 15.minūtē panāca Vorens Fegīls, abiem šajā mačā nopelnot pa diviem rezultativitātes punktiem.

Mājinieki ar Teidža Tompsona 16.minūtē un Džeikoba Braisona 52.minūtē gūtajiem vārtiem izdevās atspēlēties.

Uzvaras vārtus divas sekundes pirms papildlaika beigām guva Ovens Pauers.

Uko Peka Lūkonens "Sabres" vārtos tika galā ar 30 metieniem, bet viesiem Stjuarts Skiners atvairīja 23 ripas.

"Sabres" ar 65 punktiem 65 spēlēs ieņem 12.vietu Austrumu konferencē, bet "Oilers" ar 79 punktiem 62 cīņās ir piektā Rietumos.

Nākamo cīņu "Sabres" aizvadīs otrdien savā laukumā ar Detroitas "Red Wings".