VIDEO Girgensonam vēl viena rezultatīva piespēle

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien tika pie rezultatīvas piespēles Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru.

"Sabres" mājās ar rezultātu 7:3 (4:1, 3:1, 0:1) uzvarēja Detroitas "Red Wings" vienību, kas piedzīvoja sesto neveiksmi pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, izpelnījās divas soda minūtes, trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, uzvarēja divos iemetienos un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +4.

Girgensons asistēja mājinieku sestajos vārtos, kad pēc viņa un Teidža Tompsona piespēlēm pretinieku vārtsargu otro reizi mačā pārspēja Bouens Bairams.

Starp uzvarētājiem Zeks Bensons izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, Tompsons un Džordans Grīnvejs asistēja divos vārtu guvumos, kamēr pa vienai ripai Detroitas komandas vārtos raidīja Džefs Skiners, Jons Peterka un Alekss Taks.

"Red Wings" labā vārtus guva Džeiks Volmens, Bens Šarots un Lukass Raimonds.

Bufalo komandas vārtus sargāja Uko Peka Lūkonens, kurš tika galā ar 21 metienu, kamēr otrā laukuma pusē Džeimss Reimers atvairīja 23 ripas, bet Alekss Lions atvairīja vēl deviņus raidījumus.

"Sabres" ar 67 punktiem 66 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs ceturtdien, kad uzņems savā laukumā Ņujorkas "Islanders".