FOTO ⟩ "Kautkaili" grandiozā koncertā fon Stricka villā atklāj pērn iznākušā albuma mini turneju

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
"Kautkaili" izpārdotā koncertā fon Stricka villā atklāj albuma mini turneju
"Kautkaili" izpārdotā koncertā fon Stricka villā atklāj albuma mini turneju Foto: Jānis Škapars/TVNET GRUPA

Piektdien, 22. martā, "Kautkaili" turpina svinēt pērn iznākušo albumu izpārdotā koncertā fon Stricka villā, Rīgā. Arī TVNET bija viesu rindās, lai iemūžinātu nostalģiskās popa grupas "Kautkaili" radīto atmosfēru koncerta laikā villā. Ieskaties foto mirkļos no pasākuma!

Grupu "Kautkaili" veido mūziķi Kristīne Pāže, Didzis Bardo un Krists Krūskops. Grupa mūzikā sakausē latviešu 90-to gadu alternatīvo popmūziku un pasaulīgu soulmūziku, taču tās dimants ir dziedātāja un dziesmu autore Kristīne, kuras samtainā balss un inteliģentās melodijas ieved vēl neiepazītā jūtu pasaulē. Jau izdotās dziesmas ir iekarojušas Latvijas radiostaciju viļņus.

Albumu “Personas kods” iespējams noklausīties šeit.

“Personas kods” tapis grupas dalībnieku lauku mājā Stukmaņos, un tā radīšanas procesā piedalījušies arī tādi mūziķi kā Kaspars Vizulis, Rūdolfs Daņiļevičs, Rinalds Maksimovs, Gunārs Gaumigs un “Baltic Groove Orchestra” Jāņa Ivuškāna vadībā. “Kautkaili” albuma priekšvēstnesis, dziesma “Ļauj man”, kas tika izdota oktobrī, jau paspējusi sasniegt vairāku Latvijas radiostaciju augšējās pozīcijas.

Savukārt tiem, kuri nepaspēja iegādāties biļetes uz šo vai rītdienas koncertu villā, nākamā iespēja dzirdēt “Personas kodu” dzīvajā izpildījumā no sākuma līdz beigām būs 30. martā atpūtas vietā "Zeit" un 6. aprīlī k/n "Wiktorija".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu