"Es tiešām sabruku." Liene Ušakova nesen piedzīvojusi nepatīkamas veselības problēmas (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Slavenības. Bez filtra"

Dīdžejmeitene, dziedātāja un šovu zvaigzne Liene Ušakova bija plānojusi doties un Angliju apciemot māsu, bet plānus pabojāja pēkšņas veselības problēmas.

"Pa manu ādu sāka platīties nepatīkami pleķi. Man, protams, sākās vājprātīga panika. Man likās, ka vispār neiešu ārā no mājas," piedzīvotajā dalās Liene.

Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Slavenības. Bez filtra"

Ušakova apmeklēja ģimenes ārstu, un ārsts norādījis uz stresu, kura viņas dzīvē esot pārlieku daudz. Tas arī esot iemesls šādai ādas reakcijai. 

Liene jutusies tik slikti, ka vēlējusies pabūt pilnīgi viena. "Sapratu, ka ir jādomā par sevi, savu veselību, un nafi* vispār to publisko telpu. Negribu teikt, ka esmu māņticīga, bet kaut kādā brīdī man vienalga liekas, ka cilvēki gribot negribot domas savā prātā kultivē, un ne vienmēr tās domas ir pozitīvas."

Lienei nācies iziet antibiotiku kursu, un šobrīd jau visas raizes ir aiz muguras. Situācija likusi nopietni pārdomāt savu ikdienu, tāpēc nākotnē viņa solās dzīvot mierpilnāk: "Man patiešām bija bail, es esmu cilvēks, kurš ir ļoti tendēts uz ārējo izskatu. Izskats man ienes naudu. Tiešām es sabruku un kādu nedēļu domāju, ka neiešu ārā no mājas, un lūdzu, lai tikai man atdotu veselību."

Vairāk skaties 1188.lv.

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu