"Novērtējiet dzīvību!" Šoferis, kurš Tīnūžos traucās ar 240 km/h, nāk klajā ar negaidītu paziņojumu (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānkopija no "Bez tabu" sižeta

Iepriekš ziņots, ka pagājušajā nedēļā Latvijas interneta lietotājus pārsteidza video, kurā redzams, kā pārgalvīgi cilvēki Tīnūžos brauc ar ātrumu 240 km/h un vien par mata tiesu izsprūk no traģēdijas. Šonedēļ TV3 raidījums "Bez tabu" sazinājās ar neprātīgo šoferi, kurš uz viņu jautājumiem atbildēja kūtri. Neilgi pēc sižeta publicēšanas pārgalvis nācis klajā ar jaunu paziņojumu, pats vēršoties pie TV3 žurnālistiem.

Video bija redzams, kā jaunieši gandrīz saskrienas ar pretī braucošu kravas auto, pēdējā mirklī pavirzoties malā. Vienā brīdī auto arī īslaicīgi nobrauc no ceļa, pēc tam palēnina gaitu.

Sociālajos medijos strauji bēdīgo slavu guvušo video, šķiet, filmēja pats šoferis, kura slava pilsētā nav tā labākā.

"Audi" vadītāja un pasažieru identitāti jau izdevies noskaidrot, ko noteikti veicinājis fakts, ka teju katrs trešais Tīnūžu iedzīvotājs uzreiz atpazīst pārgalvīgo šoferi, iepriekš ziņoja raidījums "Degpunktā".

Tikmēr "Bez tabu" noskaidrojis, ka vīrietis jaunības gadus pavadījis Tīnūžos, kur labprāt uzdzīvo aizvien. Vairākus Tīnūžu iedzīvotājus neizbrīna redzētais, jo vīrietis sen ārdās uz ceļiem un "gāzis citus podus".

TV3 žurnālisti ilgstoši mēģināja sazināties ar pārgalvīgo šoferi, taču bez rezultātiem. Vēlāk gan izdevās ar viņu parunāties telefoniski.

"Varēja jau visādi notikt, tieši tā. Gāzes pedālis ieķērās. Gadās visādi. Būs jāsūdzas "Audi" centrā. Tehniskas problēmas ar mašīnu. Pārgalvīgi tas bija, bet nu, tā kā ir autosporta pieredze, paņēmu uz pieredzīti. Izvairījos no sadursmes," raidījumam "Bez tabu" stāsta pārgalvis.

Jāpiebilst, ka bēdīgi slavenā šofera un policijas sacītais atšķiras.

"Atzina vainu izdarītajā, nožēlo. Ir bijuši viņam iepriekš pārkāpumi, daudzi un dažādi. Par šo viņš norādīja, ka tas bijis izbrauciens pēc automašīnas "nočipošanas". Daudz zirgspēku, gribējuši pārbaudīt. Kad tuvojās Tīnūžiem, pasažieris esot teicis, ka vajag nofilmēt. Pasažieris neesot varējis atrast telefonu, tāpēc pats [stūrētājs] esot filmējis," raidījumam skaidro Valsts policijā.

Pārgalvis pats vēršas pie "Bez tabu" un atvainojas

Nākamajā dienā pēc publicētā "Bez tabu" sižeta pārgalvīgais šoferis pats sazinājās ar TV3 žurnālistu. Viņš vēlējās atvainoties par savām darbībām.

"Vēlos darīt visiem zināmu, ka patiešām nožēloju izdarīto. Es apzinos, kādas varēja būt sekas. Runāt kameras priekšā nevēlos, jo spiediens pašlaik notiek no visām pusēm. Es nelepojos ar izdarīto, bet no sirds priecājos, ka nav neviena cietušā.

Atvainojos visiem par radīto situāciju un zinu, ka tas vairs neatkārtosies no manas puses! Lai šī ir kā mācība citiem pārgalvjiem, padomājiet par sekām. Šis stāsts ir ar laimīgām beigām, bet varēja būt letāls! Novērtējiet dzīvību!" raidījumam "Bez tabu" saka šoferis.

Jau ziņots, ka Valsts policija ir sākusi administratīvā pārkāpuma procesu.

Video: "Bez tabu" sižets

Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu