Degvielas cenas Baltijas valstīs: benzīns paliek dārgāks, bet dīzeļdegviela – lētāka (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto. Foto: Evija Trifanova / LETA

Pagājušajā darba nedēļā Latvijā un Igaunijā palielinājās benzīna cenas, bet dīzeļdegvielas cenas saruka Igaunijā un Lietuvā, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un tad Viļņa. Dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Viļņa, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Tallinā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā ceturtdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 1,8% - līdz 1,734 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nemainījās un palika tāda pati kā pagājušās nedēļas piektdienā - 1,684 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā ceturtdien 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un maksāja 1,579 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 1,2% - līdz 1,599 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena palielinājās par 1,7% - līdz 1,749 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,6% - līdz 1,579 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā samazinājās par 1,3% un ceturtdien maksāja 0,735 eiro par litru. Vienlaikus Viļņā un Tallinā autogāzes cena palielinājās, attiecīgi Viļņā - par 3,1% - līdz 0,672 eiro par litru un Tallinā - par 1,5% - līdz 0,68 eiro par litru.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu