Karaļnams skaidro, kāpēc Keitas Midltones atklātajā video nepievienojās Viljams

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video.

 22. martā Velsas princese Keita Midltone paziņoja, ka viņai atklāts vēzis. Pēc video publicēšanas daudzi fani sociālo tīklu vietnēs pauduši nesapratni, kāpēc videoklipā princesei nepievienojās princis Viljams, vēsta ārvalstu mediji.

Kāds pils pārstāvis skaidro: "Šī ir princeses ziņa par viņas veselību, un viņa gribēja pati personīgi nodot šo vēstījumu."

"Viljams ļoti lepojas ar savu sievu par drosmi un spēku, ko viņa ir izrādījusi ne tikai šonedēļ, bet arī pēc operācijas janvārī.

Tagad vairāk nekā jebkad agrāk viņš ir koncentrējies uz to, lai viņa sievai būtu privātums, kas nepieciešams, lai pilnībā atveseļotos, un lai viņa bērni būtu pasargāti no saprotamās sabiedrības intereses par jaunākajām ziņām," sacīja avots.

Midltone ierakstītā video uzrunā uzsvērusi, ka testa rezultāti viņu šokējuši. Princese norādīja, ka aizvadītie mēneši bijuši "ļoti smagi".

Uzrunā gan viņa iekļāva arī pozitīvu ziņu: "Jūtos labi un ar katru dienu esmu stiprāka". Uzruna filmēta trešdien, 20. martā.

Sīkākas detaļas par slimību nav atklātas, taču Kensingtonas pils uzsvēra, ka princese, visticamāk, pilnībā atveseļosies. Princese norādīja, ka veiktās vēdera operācijas laikā netika atklātas nekādas vēža pazīmes.

"Taču pēc operācijas veiktie testi apstiprināja, ka vēzis tomēr bija. Mani ārsti ieteica, lai izeju profilaktiskās ķīmijterapijas kursu un esmu sākusi ārstēšanos," teica Midltone.

Midltone uzsvēra, ka atgūšanās process pēc operācijas bijis ilgs un viņas prioritāte bija pavadītais laiks ar ģimeni.

Patlaban nav plānoti publiski pasākumi ar Midltones iesaisti. Kensingtonas pils arī apstiprināja, ka Midltones vīra prinča Viljama pēkšņā aiziešana no piemiņas pasākuma bija saistīta ar vēža diagnozi.

Atgādinām, ka Midltone nebija sabiedrībā redzēta kopš decembra.

Svētdien, 10. martā, Kensingtonas pils publicēja Velsas princeses pirmo oficiālo fotogrāfiju kopš pērnā decembra. Vairākas starptautiskas fotoaģentūras izteica bažas, ka fotogrāfija ir pārveidota. To apstiprināja arī pati Midltone.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu