FOTO ⟩ "236 grami amfetamīna un 158 vīstokļi ar iespējamām vielām." Rīgā policija izņem lielu daudzumu narkotisko vielu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Valsts policija.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Austrumu pārvaldes amatpersonas šā gada 26. martā Rīgā, Latgales priekšpilsētā, aizturēja 1986. gadā dzimušu vīrieti par narkotisko vielu glabāšanu. Veicot kratīšanu dzīvesvietā un garāžas apskati, tika atrasti 236 grami amfetamīna, kā arī 158 vīstokļi ar iespējamām narkotiskajām vielām. Vīstokļi nosūtīti ekspertīzes veikšanai. Vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, un viņam piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta otrās daļas, proti, par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā.

Foto: Valsts policija.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Foto: Valsts policija.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Foto: Valsts policija.

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz Valsts policijas uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē), vai arī rakstot uz e-pastu uzticiba@vp.gov.lv. Tāpat var vērsties tuvākajā iecirknī ar iesniegumu, to iespējams iesniegt arī elektroniski portālā latvija.gov.lv, izmantojot e-adresi, vai parakstot ar elektronisko parakstu un sūtot uz pasts@vp.gov.lv.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu