VIDEO ⟩ Dziedātāja Diona Liepiņa jaunajā dziesmā publiski atzīstas mīlestībā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Harijs Blaze

Ar jaunu dziesmu "Love You More" un publisku atzīšanos mīlestībā nāk klajā dziedātāja Diona Liepiņa. Dziesmai tapis arī videoklips.

"Mēs katrs spējam dot attiecīgi savai enerģijai un raksturam, tāpēc it visiem nav iespējams mīlestību mērīt pēc vienas mērauklas, taču, lai viens otru saprastu un izprastu, ir jāsarunājas. Brīdī, kad sākam domāt par to, cik ieguldām attiecībās, ka gribētos varbūt arī no otra saņemt atpakaļ vairāk, vai tieši otrādi – rodas sajūta, ka pietiekami nespējam sniegt, ir pašam sevi jāpiebremzē, lai domas nelido ārpus rāmjiem, tā vietā jāaprunājas ar mīļoto cilvēku, ir jābūt atklātiem, jāspēj uzticēties un runāt par jūtām," pārdomās dalās Diona.

"Man dzīvē ir palaimējies un Dieviņš ir iedevis enerģiju, kas reizēm apkārtējiem šķiet pavisam nereāla, jo šķietami, kamēr citos ir viena, manī ir četras enerģijas baterijas. Līdzīgi arī attiecībās – es varu dot daudz, bet tajā pašā laikā daudz arī gribu atpakaļ, tāpēc es spēju ne vien pateikt, ka mīlu, mīlu vairāk un vēl vairāk, bet arī šīs emocijas izmantot radoši savās dziesmās, vēl vairāk radot šo emociju virpuli un dāvājot to arī citiem, kuri mani, visticamāk, sapratīs tieši caur dziesmu. Šī dziesma būtībā izskaidro visus manus zemapziņas procesus, kā es funkcionēju kā cilvēks un attiecībās. Un es ticu, ka tieši tāpat kā manās, arī ikvienās citās attiecībās ir mirkļi, kad abi var teikt: "Love you more"," teic Diona.

"Love You More" videoklipu veidoja producentu kompānija "371 Production", un par tā dziesmas attēlojošo stāstu lakonisks ir producents Bruno Rejs Corns: "Videoklips ir veidots ar mērķi atspoguļot attiecības, kurās partneri nerunā viens ar otru. Neizrunātas tēmas un noslēpumi rada milzīgu un smagu bagāžu."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Diona jau vairāk nekā gadu ir aizņemtas sievietes statusā. Viņa ir attiecībās ar aktieri Ivaru Krastu, kurš ir 22 gadus vecāks par viņu. Nupat Diona atklātā intervijā pastāstīja, kā tad sākās abu mīlasstāsts.

Dionas jaunāko sniegumu klausies, spiežot zemāk!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu