Aicina Rīgas un Pierīgas iedzīvotājus nodot četras vieglā auto riepas bez maksas (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lietotas automašīnu riepas.
Lietotas automašīnu riepas. Foto: Evija Trifanova/LETA

Atkritumu apsaimniekotājs "CleanR" Rīgas un Pierīgas iedzīvotājus aicina bez maksas nodot četras nolietotās vieglā automobiļa riepas kādā no uzņēmuma šķirošanas laukumiem, informēja "CleanR" pārstāvji.

Uzņēmumā informē, ka četras vieglā automobiļa riepas bez diskiem un citiem aksesuāriem var nodot kādā no septiņiem "CleanR" šķirošanas laukumiem.

Tostarp riepas var nodot Rīgā, Vietalvas ielā 5 vai Spilves ielā 8e, Stopiņos šķirošanas laukumā "Nomales", Brīvnieku ielā 11, Ikšķiles Kaparāmuru karjerā "Ezeri"; Jūrmalā, Ventspils šosejā 61, Zaķumuižā, šķirošanas laukumā "Tauri" un Inčukalna dzelzceļa stacijā "Inčukalns".

Kompānijā norāda, ka iedzīvotājiem pirms riepu nodošanas jāpārliecinās, lai riepās nav palicis nekas lieks, piemēram, melnzeme vai betons. Pretējā gadījumā riepas var nepieņemt.

Jau vēstīts, ka "CleanR" 2022.gadā strādāja ar 48,679 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 46,1% un bija 4,833 miljoni eiro. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti.

"CleanR" reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,2 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Kompānija ietilpst AS "CleanR grupa". Kopumā "CleanR grupā" ietilpst 25 uzņēmumi, tostarp sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "CleanR", industriālo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "CleanR Verso", telpu uzkopšanas uzņēmums SIA "Vizii" un pilsētvides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Vizii Urban".

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu