Krievijā uzbrukumā ar nazi nopietni savainots Murmanskas apgabala gubernators (3)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Nazis. Ilustratīvs attēls.
Nazis. Ilustratīvs attēls. Foto: Pimonpim T/shutterstock.com

Krievijas ziemeļrietumos esošā Murmanskas apgabala gubernators Andrejs Čibiss ir nopietni sadurts uzbrukumā ar nazi, naktī uz priektdienu paziņoja varas iestādes.

45 gadus vecais Čibiss no Kremļa partijas "Vienotā Krievija" guva durtu brūci vēderā. Pēc uzbrukuma viņš tika operēts un ir nopietnā stāvoklī, sacīja slimnīcas ārsts.

Uzbrukumā aizdomās turētais tika ievainots, kad viņu aizturēja drošības spēki, un arī viņam tiek sniegta medicīniskā palīdzība, paziņoja Krievijas Izmeklēšanas komiteja.

Uzbrukuma apstākļi tiek izmeklēti. Atentāti pret varas aparāta pārstāvjiem Krievijā ir reta parādība.

Saskaņā ar izmeklētāju teikto Čibiss tikās ar pilsoņiem Apatītu pilsētā Kolas pussalā, piedaloties diskusijā, bet pēc tās kāds iedzīvotājs viņam uzbruka ar nazi. Aculiecinieki tiek iztaujāti, lai noskaidrotu nozieguma motīvus.

Vietējie mediji ziņoja, ka aizdomās turētais ir 42 gadus vecs dzelzceļa darbinieks, kurš nopratināšanā sniegtās liecībās teicis, ka iekšēja balss likusi viņam uzbrukt gubernatoram.

Gubernatora preses sekretāre paziņoja Krievijas valsts televīzijā, ka Čibisam pēc uzbrukuma izdevās paša spēkiem nokļūt līdz savam automobilim. Gubernators tika aizvests uz slimnīcu un informēja par notikušo savu sievu, lai viņu nomierinātu.

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu