"Kaut kas tāds, ko piedzīvoju pirmo reizi." Linita Mediņa par noslēpumaino jauno kavalieri (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Kantri dziedātāja Linita Mediņa nesen tika manīta sabiedrībā ar līdz šim neredzētu kavalieri. Viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", Linita atklāja vairāk.

Vaicāta par savu attiecību statusu, Linita neteic, ka ir aizņemta sieviete, tomēr viņas dzīvē esot ienācis kāds vīrietis: "Teiksim tā, ir pamanīts kāds cilvēks pūlī, ar kuru varētu būt kaut kas kopīgs."

Piecu gadu laikā Linitai nav bijušas nopietnas attiecības. Tas gan neesot bijis tāpēc, lai sevi aizsargātu, drīzāk viņa pa šo laiku izpratusi, kam ir vērts veltīt savu laiku un enerģiju un kam nav. 

"Šobrīd ir tik labi, ka bail pat iedomāties, vai tiešām var būt tik labi," teic Linita. Kopā ar šo noslēpumaino kavalieri Linita jūtoties ļoti labi. Viņai nākušas arī jaunas atklāsmes, iepazīstoties ar šo vīrieti, un attiecību pamatā esot draudzība, kas viņai ir svarīga: "Tā miera sajūta. Kad tu saprotu, ka tas cilvēks ir okey, bet, ja viņš neizvēlēsies tevi, tev būs tieši tikpat okey, jo tu priecāsies par viņu, ka viņš izdara savas izvēles. Tas ir kaut kas tāds, ko es piedzīvoju pirmo reizi, tas ir kaut kas tāds, pie kā es nonācu tikai pēc šķiršanās."

Par precībām gan viņa nedomājot, neesot vajadzības steigties. 

Linita nevēlas atklāt, kur abi iepazinušies, viņa vien noteic: "Dzīvē." 

Jau vēstīts, ka Linita un viņas kavalieris nesen apmeklēja teātra izrādi "Meistars un Margarita" Dailes teātrī. Lai gan Linita atturējās runāt par personīgo dzīvi, kavalieris neatteicās ar sevi iepazīstināt. 

Kā zināms, savulaik Linita Mediņa piedzīvoja sāpīgu šķiršanos, kad izira viņas laulība ar 14 gadus jaunāko vīru.

Vairāk skaties 1188.lv.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu