Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

VIDEO NBS izvērtē informāciju par zemessarga brutālo izturēšanos pret suni (29)

Papildināts 15:21, 12. aprīlis, 2024
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
"Es tev ar airi ie*isīšu pa galvu." NBS izvērtē informāciju par, iespējams, zemessarga cietsirdīgu izturēšanos pret savu suni
"Es tev ar airi ie*isīšu pa galvu." NBS izvērtē informāciju par, iespējams, zemessarga cietsirdīgu izturēšanos pret savu suni Foto: Ekrānuzņēmums no video

Mikroblogošanas vietnē "X" plašu rezonansi izraisījis video, kurā, iespējams, kāds zemessargs cietsirdīgi izturas pret savu suni. Brīdinām, ka video satur nepatīkamus skatus!

Vairāki TVNET lasītāji piektdien, 12. aprīlī, sazinājušies ar redakciju, lai celtu trauksmi un paustu sašutumu un neizpratni par cietsirdīgo izturēšanos pret mājdzīvnieku un redzēto sociālajos tīklos. 

Video redzams, ka vīrietis cietsirdīgi izturas pret savu suni, kurš izmisīgi cenšas no ūdens ierāpties laivā, tomēr viņam tas neizdodas. Suņa saimnieks ar spēku izvelk suni no ūdens un velta viņam dažādus nicīgus komentārus.

Situācija suņa saimniekam un citiem cilvēkiem, kas nav redzami video, izraisa smieklus. 

Reaģējot uz soctīklu lietotāju sašutumu, vīrietis publicē vēl vienu video, no kura noprotams, ka šāda situācija viņam šķiet normāla, jo "suns esot peldētājs" un "esot speciāli priekš tā domāts, lai peldētu".

Nacionālie bruņotie spēki, reaģējot uz video, mikroblogošanas vietnē "X" (iepriekš - "Twitter"), norāda, ka notiek informācijas pārbaude un sekos atbilstoša rīcība. 

Kā novēroja TVNET, vīrietis no sava "TikTok" konta video jau ir dzēsis.

Portālam TVNET NBS Informācijas analīzes un vadības departamenta Komunikācijas pārvaldes priekšniece pulkvežleitnante Mairita Senkevicina apstiprināja, ka video autors ir zemessargs. Zemessardzē ir ierosināta dienesta izmeklēšana apstākļu noskaidrošanai.

Nacionālie bruņotie spēki nosoda jebkādu necienīgu un cietsirdīgu rīcību pret dzīvniekiem. Karavīra un zemessarga rīcībai gan dienestā, gan ārpus tā ir jābalstās NBS vērtībās un standartos, kā arī jāatbilst vispārpieņemtām morāles un ētikas normām. Šāda personas rīcība neatbilst vispārpieņemtām morāles un ētikas normām, un ir pretrunā ar karavīra vērtībām un standartiem, norāda NBS.

Komentāri (29)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām