Valmierā degusi dzīvojamā māja. Izglābti vairāki cilvēki un mājdzīvnieki

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
VUGD. Ilustratīvs foto
VUGD. Ilustratīvs foto Foto: Zane Bitere/LETA

Trešdienas vakarā ugunsgrēkā Valmierā cietuši divi un izglābti četri cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdienas vakarā ugunsgrēkā Valmierā cietuši divi un izglābti četri cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst.20.21 VUGD saņēma izsaukumu uz Andreja Upīša ielu Valmierā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā.

Notikuma vietā konstatēts, ka ēkas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas piecu kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji no ēkas izglāba trīs cilvēkus, no kuriem divi tika izglābti ar glābšanas masku palīdzību pa kāpņu telpu, bet viens tika izglābts caur ēkas logiem, izmantojot izbīdāmās kāpnes.

Vēl vienu cilvēku no degošā dzīvokļa izglāba kaimiņi, kas bija cietis, bet pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās trīs cilvēki, no kuriem arī viens cilvēks bija cietis.

Ugunsdzēsēji no degošā dzīvokļa izglāba divus suņus un kaķi.

Dzīvoklī nebija ierīkots dūmu detektors.

Šorīt saņemts izsaukums uz Ganību ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies trīsstāvu dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka ēkas trešā stāva dzīvoklī deg klubkrēsls, siena un griesti kopumā desmit kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji no ēkas evakuēja 19 cilvēkus.

Dzīvoklī, kur izcēlās ugunsgrēks, nebija ierīkots dūmu detektors.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 28 izsaukumus - 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu