FOTO UN VIDEO Londonas centrā izbēguši armijas zirgi. Viens no dzīvniekiem ietriecies divstāvu autobusa vējstiklā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: AP/Scanpix

Londonas centrā 24. aprīlī sava vaļā izkļuvuši pieci armijas zirgi, un ar to saistītos negadījumos ievainoti četri cilvēki, pavēstīja bruņotie spēki un ārkārtas dienesti.

Mediķi izsaukti saistībā ar negadījumu, kad pie Bakingemas pils kāds cilvēks nosviests no zirga, pavēstīja Londonas ātrās palīdzības dienests.

FOTO: Armijas zirgi Londonas centrā

Aculiecinieks radio LBC pastāstīja, ka pie Bakingemas pils ceļa redzējis trīs vai četrus zirgus, kā arī to, kā no zirga tiek nosviests karavīrs, kas guvis ievainojumus.

Armija paziņojumā apliecināja, ka "vairāki strādājoši armijas zirgi šorīt regulārā treniņa gaitā izkļuva savā vaļā".

"Visi šie zirgi tagad ir atgūti un nogādāti atpakaļ nometnē. Vairāki personāla pārstāvji un zirgi tika ievainoti un tagad saņem atbilstošu medicīnisko palīdzību," teikts paziņojumā.

Kā pavēstīja armija, militārā vienība pirms karaļa dzimšanas dienas parādes izgāja inspekciju. Grupā bija seši karavīri un septiņi zirgi.

Mācību laikā zirgus pārbiedēja netālu notiekošo būvdarbu radītais troksnis. Četri karavīri tika izmesti no segliem, un pieci zirgi izskrēja cauri Londonai.

Daži no zirgiem sadūrās ar transportlīdzekļiem, un vismaz divi tika savainoti.

Aculieciniece BBC pastāstīja, ka no rīta redzējusi taksometru, kuram bijuši bojāti logi. Viņa un citi blakus esošie domājuši, ka noticis satiksmes negadījums. 

"Tur bija viens no melnajiem zirgiem. Es domāju, ka varbūt tas bija policijas zirgs, kas bija ieradies notikuma vieta, bet tagad saprotu, ka tas bija viens no aizbēgušajiem zirgiem."

Kāds cits aculiecinieks raidorganizācijai pastāstīja, ka redzējis vienu no zirgiem aizauļojot pa šķērsielu, bet nespējis tam noticēt, tādēļ pasteidzies, lai tiešām pārbaudītu, vai acis nemāna.

"Apgriežoties ap stūri, atskanēja grandioza, skaļa sadursmes skaņā – zirgs bija ietriecies ielas malā stāvošajā autobusā.

Dzīvnieks stāvēja ielas vidū diezgan apdullis. Godīgi sakot, skats bija briesmīgs. Zirgs diezgan pamatīgi asiņoja un vairāki cilvēki mēģināja viņu mierināt un nodabūt nost no ceļa." 

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām