Austrumu slimnīca uzņēmusi vēl 14 karā Ukrainā smagi cietušos

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca.
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca. Foto: Zane Bitere/LETA

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā (NMPUK) 25. aprīlī tika nogādāti vēl 14 karā Ukrainā smagi cietuši cilvēki, aģentūru LETA informēja slimnīcā.

NMPUK pacientus sagaidīja multidisciplināra mediķu komanda - dažādu specialitāšu ārsti un aprūpes personāls no NMPUK, Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikas, Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas. Visiem pacientiem tika veikts vispusīgs veselības stāvokļa skrīnings - dažādi diagnostiskie un laboratoriskie izmeklējumi, pārbaudot arī multirezistento infekciju iespējamo klātbūtni.

Pēc izmeklējumu veikšanas NMPUK - atkarībā no traumu specifikas - pacienti dosies uz citām Latvijas ārstniecības iestādēm.

Ukrainas karā cietušie pacienti uz Austrumu slimnīcu regulāri tiek atgādāti, pateicoties labdarības projekta "M-Help.com" dibinātāju Arvja Reketa un Mārtiņa Medinieka privātai iniciatīvai. Savukārt Georgija Logvinska labdarības fonds, kas darbojas Ukrainā, ir aprīkojis un pārbūvējis autobusu, ar kuru tiek nodrošināta šo pacientu transportēšana.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu