Timmas rezultatīvais sniegums palīdz "Obraidoro" uzvarēt Spānijas čempionāta spēlē

Latvijas basketbolists Jānis Timma (ar bumbu)
Latvijas basketbolists Jānis Timma (ar bumbu) Foto: OBRADOIRO CAB (twitter.com)

Latvijas basketbolists Jānis Timma sestdien guva 18 punktus viņa un Jāņa Strēlnieka pārstāvētās Santjago de Kompostelas "Obradoiro" uzvarā Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē, bet Anžejs Pasečņiks guva 12 punktus "Palencia" uzvarā Bilbao.

Santjago de Kompostelas vienība savā laukumā ar 101:89 (26:22, 26:19, 29:27, 20:21) uzvarēja Andoras "MoraBanc".

Timma spēlēja 26 minūtes un sešas sekundes, realizējot sešus no astoņiem tālmetieniem, kā arī atzīmējās statistikā ar divām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, kļūdu, četrām pārtvertām bumbām, trim piezīmēm un +/- rādītāju +20.

Pa 22 punktiem mājiniekiem guva Damaijens Dotsons un Hordans Hovards, bet viesiem 22 punktus guva Džins Montero.

"Palencia" izbraukumā ar 97:80 (24:17, 27:20, 22:21, 24:22) uzvarēja "Bilbao".

Pasečņiks 23 minūtēs un trijās sekundēs laukumā realizēja četrus no astoņiem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus, kā arī atzīmējās statistikā ar astoņām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, kļūdu, trim piezīmēm, četrām izprovocētām piezīmēm, efektivitātes koeficientu 17 un +/- rādītāju +11.

Uzvarētāju komandā rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Džeilens Hends, bet mājiniekiem 21 punktu guva Tēss de Riders.

Artūra un Rodiona Kurucu pārstāvētā Mursijas UCAM ar 20 uzvarām 31 spēlē ir piektā, Mārča Šteinberga pārstāvētā Manrezas "Baxi" ar 18 panākumiem ieņem astoto vietu, "Obradoiro" ar deviņām uzvarām 32 spēlēs ir 17.vietā, bet "Palencia" ar bilanci 6-26 ir pēdējā 18 vienību čempionātā.

Iepriekšējā sezonā par Spānijas čempionu kļuva "Barcelona", kas finālsērijā ar 3-0 uzvarēja Madrides "Real".