Bolotņiks: Pēc sitiena pa muguru nejūtu kreiso kāju

LETA
Ričards Bolotņiks.
Ričards Bolotņiks. Foto: ANDREW COULDRIDGE/Action Images via Reuters

Latvijas pārstāvis Ričards Bolotņiks pēc sestdien Austrālijā notikušās profesionālā boksa cīņas pussmagajā svarā, kurā Austrālijā dzīvojošais čečenu bokseris Imams Hatajevs uzvarēja ar tehnisko nokautu, pēc sestajā raundā saņemtā sitiena pa muguru vēl pēc cīņas beigām nejuta kreiso kāju, Bolotņiks vēsta "LNK Boxing" sociālajos tīklos ievietotajā cīņas komentārā.

Jau ziņots, ka Bolotņiks pēc trim nokdauniem sestajā raundā zaudēja ar tehnisko nokautu.

"Hatajevs trāpīja pa muguru - nejūtu kreiso kāju. Pēc tam viņš vēlreiz divreiz trāpīja korpusā," par sesto raundu saka bokseris, skaidrojot, ka pret sitieniem var trenēt galvu, bet ne ķermeņa korpusu.

Runājot par cīņas stratēģiju, viņš atklāj, ka "gaidījām cīņas otro pusi" un stāsta, ka cīņa bija labāka par iznākumu.

"Pirmajos raundos Hatajevs bija stiprs, bet mēs gaidījām cīņas otro pusi - pēc piektā raunda gribēju rādīt ko vairāk," saka bokseris.

Tagad viņš vēlas atpūsties: "Noguru no boksa, gribu atpūsties. Gribu pie ģimenes. Vajag pauzi."

Bokseriem bija paredzēts aizvadīt desmit raundu cīņu, necīnoties par tituliem.

34 gadus vecais Latvijas bokseris profesionāļa karjeras laikā ir uzvarējis 20 no 29 cīņām, astoņas no tām noslēdzot ar nokautu, kā arī viena cīņa ir beigusies neizšķirti. Bolotņiks pēdējo cīņu aizvadīja decembrī Rīgā, kad ar tiesnešu lēmumu pieveica čehu Tomāšu Bezvodu.

29 gadus vecajam Hatajevam, kurš ir Tokijas spēļu bronzas medaļas laureāts svara kategorijā līdz 81 kilogramam, profesionālajā boksā ir aizvadījis septiņas cīņas, visās uzvarot.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu