FOTO Svinīgi noslēgusies seriāla "Nemīlētie" filmēšana

Apollo.lv

Nule noslēgusies seriāla "Nemīlētie" septītās sezonas filmēšana, ko tā veidotāji atzīmējuši īpašā ballītē. Seriāla veidotāji pavēstīja, ka top nākamā sezona, kas TV ekrānos nonāks jau rudenī!

Seriāls "Nemīlētie" tika radīts Lietuvā un sākotnēji bija balstīts uz reāliem notikumiem. Seriāls ar aizraujošiem sižeta pavērsieniem un spēcīgu aktieru sastāvu izpelnījies plašu Latvijas skatītāju mīlestību. Septītās sezonas noslēgumā jautājumu būs vairāk nekā atbilžu, intrigas tikai pieņemsies spēkā, līdz ar to būs vērts gaidīt un skatīties nākamo sezonu.

Noslēguma ballītē, kas bija atvadīšanās no saspringtās filmēšanas sezonas, komanda apvienoja patīkamo ar lietderīgo. Tika izveidots seriāla “Nemīlētie” putnu būris, ko rotā "Nemīlēto" simbols - sirds, kuru jau seriāla pirmsākumos radījusi seriāla māksliniece Zane Šteinberga.

Tālāk būris tiks izmantots akcijā “Brīvības putni”, kas veltīta līdzekļu vākšanai dronu iegādei Ukrainas aizsardzībai karā. Apgleznotais putnu būris pieejams izsolē, lai savāktu līdzekļus šim svarīgajam mērķim.

"Katra sezona ir liels izaicinājums, bet arī milzīga gandarījuma avots. Mēs esam pateicīgi par mūsu skatītāju uzticību un sadarbības partneru atbalstu, kas mūs motivē turpināt radīt aizraujošu saturu. Priecājamies, ka mūsu sezonas noslēgums vainagojies arī ar jēgpilnu atbalstu tik nozīmīgai akcijai kā “Brīvības putni”," stāsta seriāla producente Ieva Salceviča.

Komanda aicina sekot līdzi "Nemīlēto" jaunumiem un gaidīt nākamās sezonas sākumu, kas sola neaizmirstamus sižeta pavērsienus un jaunus tēlus.

Skaties “Nemīlētie. Nolādētie” noslēguma epizodi kanālā TV3 ceturtdien plkst. 21.10!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām