VIDEO "Panthers" iekļūst Stenlija kausa pusfinālā. Balinskis ārpus sastāva

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis piektdien Bostonā nebija pieteikts spēlei Floridas "Panthers" uzvarā Stenlija kausa spēlē, viņa pārstāvētajai komandai iekļūstot pusfinālā.

"Panthers" viesos ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Bostonas "Bruins" komandu, sērijā līdz četrām uzvarām svinot panākumu ar 4-2 un iekļūstot pusfinālā.

Mājinieki vadībā izvirzījās 53 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām, vārtus gūstot Pavelam Zaham.

"Panteras" atspēlējās 33.minūtē, vārtus gūstot Antonam Lundellam, bet uzvara tika panākta minūti un 33 sekundes pirms mača beigām, kad Gustavs Fošlings pretuzbrukumā no kreisā iemetiena apļa raidīja ripu vārtu tuvējā stūrī un kļuva par pirmo kluba aizsargu, kurš iemetis izšķirošo ripu sērijā.

"Panthers" tā sērijā bija trešā uzvara pretinieka laukumā.

Uzvarētājiem vārtsargs Sergejs Bobrovskis atvairīja 22 pretinieku metienus, Lundells sakrāja divus rezultativitātes punktus (1+1) bet pretinieku vārtos 26 metienus atvairīja Džeremijs Sveimens.

Pusfinālā "Panthers" tiksies ar Ņujorkas "Rangers". Pirmā spēle notiks trešdien Ņujorkā.