Zorikam rezultatīvs sniegums zaudētā Turcijas basketbola čempionāta ceturtdaļfināla mačā

Latvijas basketbolists Kristers Zoriks

Latvijas basketbolists Kristers Zoriks sestdien guva deviņus punktus un sakrāja sešas rezultatīvas piespēles Izmiras "Petkimspor" zaudējumā savā laukumā otrajā Turcijas čempionāta ceturtdaļfināla mačā.

Izmiras vienība ar 71:100 (21:16, 16:32, 16:25, 19:27) zaudēja Eirolīgas komandai Stambulas "Fenerbahce", sērijā līdz divām uzvarām piekāpjoties ar 0-2.

Zoriks, laukumā pavadot 20 minūtes un četras sekundes, realizēja divus no trijiem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un abus soda metienus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, sešreiz rezultatīvi piespēlēja, trīsreiz kļūdījās, divreiz pārkāpa noteikumus un spēli beidza ar +/- rādītāju -12 un efektivitātes koeficientu 11.

Par rezultatīvāko mājinieku komandā ar 18 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām kļuva Javuzs Giltekins, bet viesiem 20 punktus guva Naidžels Heizs.

"Petkimspor" pamatturnīrā ar bilanci 15-15 ieņēma septīto vietu.

Iepriekšējā sezonā Turcijas superlīgā uzvarēja Stambulas "Anadolu Efes".