Muzeju naktī braucieni ar vilcienu būs divreiz lētāki

LETA
Vilciens Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā.
Vilciens Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā. Foto: Zane Bitere/LETA

Šodien Muzeju naktī vilcieniem, kas no plkst.18 līdz pusnaktij atradīsies ceļā, pilnas cenas viena brauciena elektroniskajām un drukātajām biļetēm piešķirs 50% atlaidi, aģentūru LETA informēja AS "Pasažieru vilciens" (PV).

PV norāda, ka "Vivi" mājaslapā un mobilajā lietotnē biļetēm šiem reisiem atlaide būs piemērota.

Tāpat vilcienu biļetes ar 50% atlaidi varēs iegādāties biļešu kasēs, bet gadījumā, ja konkrētajā stacijā kase ir slēgta, biļeti ar atlaidi noformēs konduktori kontrolieri vilcienā.

Savukārt regulārās vilciena biļešu atlaides nesummēsies ar Muzeju nakts akcijas atlaidi, uzsver PV.

Jau ziņots, ka Muzeju nakts tradīcija aizsākusies 1999.gadā Francijā, tās mērķis - iepazīstināt ar muzejiem arī tos iedzīvotājus, kuri ikdienā muzejus neapmeklē. Ar Eiropas Muzeju nakts atzīmēšanu saistītas norises Latvijā iesoļos jau trešajā gadu desmitā - Muzeju nakts 2024.gadā notiks 20.reizi. 2024.gadā akciju "Muzeju nakts" finansiāli atbalsta apgāds "Zvaigzne ABC".

PV izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš PV 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu