Kaspars Kambala publiski atzīstas, ka ir alkoholiķis (9)

Apollo.lv
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Bijušais basketbolists Kaspars Kambala ar savu sievu Olgu viesojās raidījumā "Kad viņas satiekas", kur atklāti runāja par Kaspara alkohola atkarību. 

"Īstenībā ir tā – kādu laiku es dzeru un kādu nedzeru. Pēdējo trīs gadu laikā es neesmu dzēris kādus trīs mēnešus. Tagad es nedzeru trīs nedēļas," teic Kaspars.

Kaspars publiski atzinās, ka viņam ir alkohola problēmas. Viņš skaidroja, ka alkoholā viņš slīcina bēdas un neizdošanās – gan tās, kas bijušas saistītas ar karjeru, gan attiecībām.

Šobrīd Kaspars mēģinot par sevi rūpēties, piekopjot veselīgu dzīvesveidu. Tieši sieva Olga viņu uz to mudinot. Tas gan neizslēdz, ka reizi pa reizei viņš atgriežas pie alkohola lietošanas brīžos, kad dzīvē ir pārlieku daudz stresa. 

Olga alkoholu nelieto vispār. Viņa atzīst, ka neesot viegli dzīvot ar vīrieti, kuru skar alkohola problēmas. Viņa gan uzsver, ka Kaspars kā vīrs esot ļoti labs, viņa mēģinot dažādos veidos viņu atbalstīt. Olga pat apsver nākotnē vadīt kursus sievietēm, kurām ir līdzīgas problēmas. 

Abi pastāstīja arī nesen plaši apspriesto Kaspara saķeršanos ar divriteni.

Todien ieraugot vīru, Olga pastāstīja savu reakciju: "Mans vīrs ieradās mājās vienkārši asinīs. Es domāju – kur līķis paslēpts." Olga gan atzīst, ka šī situācija neesot viņu pārsteigusi. Viņa neuzskatījusi to par traģēdiju, drīzāk bijusi priecīga, ka Kaspars ir dzīvs. 

Jau vēstīts, ka Kambalas pavisam nesen tika ierauti skandālā. Olgas trenere Irina Žuka, pie kuras Olga trenējusies vairākus gadus, cēla pretenzijas pret Kambalām, apsūdzot plaģiātismā. Kambalas šīs apsūdzības noliedz un, viņu vārdiem sakot, trenere Irina esot viltvārde. Kāds tam ir pamatojums?

Vairāk skaties 1188.lv.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu