Kauņā par nepilngadīgas meitenes nolaupīšanu apsūdzētais lietuvietis ir atzīts par piemērotu tiesāšanai

LETA
Tiesa. Ilustratīvs foto
Tiesa. Ilustratīvs foto Foto: Shutterstock

Ģedimins Filipavičus, kurš janvārī Kauņā nolaupīja mazgadīgu meiteni, ir pieskaitāms un stāsies tiesas priekšā ierastajā kārtībā, ceturtdien paziņoja prokuratūra.

Tāds lēmums pieņemts pēc vīrieša tiesu psihiatrijas un psiholoģiskā novērtējuma saņemšanas.

"Izlasot novērtējuma secinājumus, prokurors nosprieda, ka šajā lietā nav pamata sākt procedūru, lai piemērotu piespiedu medicīniskus pasākumus," paziņoja Kauņas apgabala prokuratūrā.

"Turpmāk kriminālprocess tiks virzīts ierastajā kārtībā un tiks veikti visi nepieciešamie procesuālie pasākumi," piebilsts paziņojumā.

Jau vēstīts, ka janvārī Lietuvu pāršalca 2014.gadā dzimušās Agotas pazušana valsts otrā lielākajā pilsētā Kauņā.

Agota 9.janvāra vakarā tika atrasta kādā garāžā netālu no vietas, kur tika nolaupīta 7.janvāra pēcpusdienā. Aizdomās par nolaupīšanu tika aizturēts 42 gadus vecs vīrietis.

Kauņas policijas priekšnieks Mindaugs Baršis pēc meitenes atrašanas teica, ka aizdomās turētais iepriekš nav tiesāts, bet "vairākkārt ir sodīts". Viņš neesot saistīts ar meitenes, kuru ievilka savā automašīnā, ģimeni, liecina policijas rīcībā esošā informācija.

Policija atklāja, ka garāža bijusi pārveidota, bet plašāku informāciju nesniedza. Policija arī apņēmās izmeklēt, vai aizdomās turamais nav pastrādājis vēl citus līdzīgus noziegumus, jo Agotas nolaupīšana bijusi labi pārdomāta.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu