Rīgā un Viļņā degvielas cenas samazinājušās, bet Tallinā pieaugušas

LETA
Degvielas uzpilde.
Degvielas uzpilde. Foto: Evija Trifanova/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā degvielas cenas samazinājās, bet Tallinā tās palielinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

 

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,7% - līdz 1,704 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 1,8% - līdz 1,604 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 0,9% - līdz 1,574 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā kritās par 2,7% - līdz 1,469 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās piektdien gan 95.markas benzīna cena, gan dīzeļdegvielas cena palielinājās par 0,1% un attiecīgi maksāja - 1,75 eiro un 1,55 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā arī šajā nedēļas nogalē nemainījās un attiecīgi maksāja 0,739 eiro un 0,642 eiro par litru. Vienlaikus Tallinā autogāzes cena palielinājās par 1,5% - līdz 0,68 eiro par litru.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu