Svētdienas horoskops: 2. jūnijs

Foto: Nakaya/Shutterstock

Horoskops svētdienai, 2. jūnijam.

AUNS

Īpaši svarīga attiecību tēma. Ļauj otram cilvēkam nojaust par jūtām, izrādi simpātijas. Piedzīvosi patiesi dziļas kaislības, kas nes viļņa virsotnē vai rauj atvarā.

VĒRSIS

Mājas dzīve un attiecības ar tuviniekiem pirmajā vietā. Ar prieku palutināsi savus mīļos – uzpošot un izdaiļojot dzīves telpu, kā arī izmēģinot jaunas kulinārijas receptes.

DVĪŅI

Parūpējies par savējiem, palutini ar gardu maltīti, pārkārto un atsvaidzini interjeru. Tādi mazi nieciņi izdaiļo ikdienību. Vakarpusē baudījums no labas filmas vai grāmatas.

VĒZIS

Vajadzētu pievērsties sirdslietām un izrunāties ar mīļoto cilvēku. Ja ir bērni, tad uzklausi savu atvasīšu rūpes, vēlmes un ieceres. Atklātu, sirsnīgu un noderīgu sarunu diena.

LAUVA

Šī diena sirsnīgā un romantiskā gaisotnē. Ja esi sirdī brīvs, tad saposies un dodies piedzīvojumos. Ja tev ir otrā pusīte, tad padomā, kā pārsteigt un iepriecināt.

JAUNAVA

Nost ar nopietnību, nost ar nebeidzamo vēlmi analizēt un kritizēt! Ir pavasaris un daudz košu krāsu dabā un dvēselē. Ļaujies flirtam un mīļām neprātībām.

SVARI

Tāda kā „deja vu” sajūta un mazliet sentimentāls noskaņojums. Prieku sagādās izbrauciens vai pastaiga pa vietām, kur citos laikos ar draugiem pikniki rīkoti. Pozitīvas atmiņas iedvesmos.

SKORPIONS

Pirmajā vietā attiecību tēma. Būtu labi kopā ar mīļoto kaut kur aizbraukt, apskatīt Latvijas skaistākās vietas, pārnakšņot romantiskā viesu namiņā.

STRĒLNIEKS

Privātajā dzīvē iespējami raibi piedzīvojumi un negaidīti pavērsieni, var uzšķilties virtuālā romāna dzirksts. Galvenais – netici uz vārda, ja kāds sola nonest no debesīm zvaigznes. Vērtē ar kritisku skatu.

MEŽĀZIS

Sirds ilgojas pēc plašuma, jauniem apvāršņiem un piedzīvojumiem... Ja nekur nedodies, tad vari ieritināties dīvānā un noskatīties labu ceļojuma raidījumu un  sazināties ar paziņām ārzemēs.

ŪDENSVĪRS

Daudz darāmā mājās. Sadali pienākumus ģimenē godīgi, lai katram tiek savs darbiņš. Tad viss veiksies raitāk, un nebūs jāstrīdas, ko kurš un cik daudz izdarījis.

ZIVIS

Brīvdienā no paša rīta zvana modinātājs? Nē, tas ir kāds rosīgs draugs, kurš vēlas izbraukt piknikā vai pastaigā pie dabas. Interesanta un piedzīvojumiem bagāta diena.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām