Breda Pita un Andželīnas Džolijas meita atteikusies no tēva uzvārda (1)

Apollo.lv
Foto: amraqueen001/"X"

Andželīnas Džolijas un Breda Pita jaunākā meita Šilo savā dzimšanas dienā atteicās no tēva uzvārda, iesniedzot tiesā dokumentus ar lūgumu mainīt uzvārdu uz Džolija. ziņo ārvalstu mediji.

Kā ziņo divi ar šo situāciju pazīstami avoti, šķirtā pāra meita šonedēļ, savā 18. dzimšanas dienā, iesniegusi juridiskus dokumentus, lai no sava uzvārda svītrotu vārdu "Pitt".

Avoti apgalvo, ka tagad viņa vēlas būt Šilo Džolija. Kāds tuvs avots ārvalstu medijiem sacīja, ka viņa pati ir nolīgusi un samaksājusi par savu advokātu.

Arī 19 gadus vecā Zahāra universitātē ir pazīstama bez uzvārda "Pita". Savukārt Brālis Pakss Bredu Pitu nodēvējis par "sasodīti šausmīgu cilvēku".

2022. gadā ārzemju preses rokās nonākuši tiesas dokumenti, kuros aktrise Andželīna Džolija dalās ar neglaimojošu informāciju par viņas bijušo vīru un bērnu tēvu Bredu Pitu.

"Tās dienas notikumi bija traumatiski Džolijai un bērniem," aktrises advokāti apgalvo tiesas dokumentos, kuri nonākuši izdevuma "Page Six" rīcībā.

Iesniegumā teikts: "Līdz šai dienai viņi visi nav varējuši atgriezties savā Francijas īpašumā, jo tas saistās ar šiem traumatiskajiem notikumiem, tostarp bērniem, kuri tagad juridiski ir pieaugušie."

Bijušie mīlnieki, kuri apprecējās 2016. gadā, ir vecāki sešiem bērniem.

Tāpat aktrise apgalvo, ka Pits bijis vardarbīgs pret viņu un vienu no pāra bērniem.

58 gadus vecais aktieris esot "žņaudzis vienu no bērniem un citam iesitis pa seju". Tāpat viņš esot "saņēmis Džolijas galvu un kratījis to". "Vienā brīdī viņš uzlēja Džolijai virsū alu; citā - alu un vīnu virsū bērniem". Džolija apgalvo, ka mēģinājusi apturēt Pitu, taču ne bez savainojumiem un roku mētāšanas.

"Lai tiktu nost no Džolijas, Pits meties uz muguras, savainojot Džolijas muguru un elkoni."

"Bērni drosmīgi metās aizstāvēt viens otru. Pirms strīda beigām Pits sāka žņaugt vienu no bērniem un citam iesita pa seju. Daži bērni lūdza Pitu apstāties."

Strīda dēļ Džolija dažas dienas vēlāk iesniedza šķiršanās pieteikumu, un kopš tā laika viņi cīnās par bērnu aizbildnību. Lai gan viņu šķiršanās vēl nav pabeigta, viņi abi tika juridiski pasludināti par brīviem 2019. gadā.

Tajā gadā FIB veica izmeklēšanu pret Pitu par iespējamu vardarbību pret bērniem. Varas iestādes neizvirzīja kriminālapsūdzības pret aktieri.

Pits atzina, ka kliedzis uz bērniem, bet nav bijis fiziski vardarbīgs.

2021. gada maijā Pitam tika piešķirta kopīga aizbildnība pār viņu nepilngadīgajiem bērniem, taču Džolija iesniedza pretprasību.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu