Otrdienas horoskops: 4. jūnijs

Foto: New Africa/Shutterstock

Horoskops otrdienai, 4. jūnijam.

AUNS

Prātā nāks interesantas idejas, kas kādam var šķist utopiskas. Galvenais: netērē laiku un enerģiju, mēģinot kādu pārliecināt, un nešaubies - tev izdosies.

VĒRSIS

Patlaban ir labs laiks ienākumu palielināšanai, un mudināt uz to tevi nevajadzēs. Ja kāda ideja jau ilgāku laiku neliek mieru, tad ir vērts izveidot tāmi. Ļoti iespējams – būsi trāpījis desmitniekā.

DVĪŅI

Strādāt vajadzēs daudz un paļauties pašam uz saviem spēkiem, citu solījumi var izrādīties ar tukšu skaņu. Pievērs uzmanību finansēm, ja kaut kas neapmierina, runā ar vadību vai biznesa partneriem.

VĒZIS

Piedomā pie komunikācijas formas, nespītējies, negražojies un centies saglabāt mieru brīžos, kad kaut kas nenotiek pēc tava prāta. Ja kas sakrājies uz sirds, tad par to izrunājies ar labiem draugiem.

LAUVA

Patlaban ir labs laiks ideju prezentācijām, sadarbības partneru meklējumiem un kontaktu veidošanai. Ir vērts sazināties ar kādreizējiem kolēģiem vai biznesa kompanjoniem.

JAUNAVA

Tu esi īsts darbarūķis un loģika ir tava stiprā puse. Vajag pievērsties karjerai, biznesa paplašināšanai un ienākumu palielināšanai. Neklausies skeptiķos, bet dodies uz priekšu!

SVARI

Darbi bremzējas un varbūt vajag padomāt par atvaļinājumu. Ir vērts papētīt ceļojumu firmu piedāvājumus tuvākai nākotnei. Kādam ar ārzemju tēmu var sasaistīties jaunas lietišķās iespējas.

SKORPIONS

Seko līdzi maksājumiem – lai visi savlaicīgi nokārto savas saistības pret tevi, un arī pats nekavē rēķinu apmaksu. Naudu vislabāk ieguldīt izglītībā vai iztērēt tālākam ceļojumam.

STRĒLNIEKS

Tu esi lielisks draugs un kolēģis, kam allaž atrodas kāds uzmundrinošs vārds, ideja vai padoms. Cilvēki ieklausīsies tavā viedoklī un būs priecīgi par ieteikumiem.

MEŽĀZIS

Šodien vari saplānot un paveikt darbus, kas iekrājušies. Ja vajadzēs, sekmīgi nokārtosi arī lietišķos jautājumus. Vari risināt sarunas bankās vai ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem.

ŪDENSVĪRS

Atstāsi labu iespaidu uz cilvēkiem un pārliecinoši izklāstīsi savu viedokli. Iespējams kāds jauns, interesants piedāvājums, izvērtē to. Svarīgi pievērst uzmanību finanšu aspektam.

ZIVIS

Ja esošajā spēles laukumā kļuvis par šauru, tad ieskaties darba sludinājumu portālos, aprunājies ar paziņām vai sāc rakstīt biznesa plānu. Ir lielisks laiks, lai atrastu domubiedrus.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām