Ir lūzums – Jonasam veikta operācija pēc kritiena Vācijā

LETA
Latvijas motosportists Pauls Jonass
Latvijas motosportists Pauls Jonass Foto: Publicitātes foto (Bavo Swijgers/@shotbybavo)

Latvijas motosportists Pauls Jonass 5. maijā Vācijā salauzis labās rokas augšdelmu, pavēstījusi sportista pārstāvētā komanda "Standing Construct Honda"

Jau ziņots, ka svētdien Jonass Vācijas "Gand Prix" otrajā braucienā MXGP klases sacensībās Jonass piedzīvoja kritienu jau pirmajā aplī, sacensības neturpinot.

"Standing Construct Honda" vienība norādīja, ka Latvijas motosportists arī kritienā izmežģījis plecu un viņam svētdien tika veikta operācija.

Otrajā braucienā uzvarēja spānis Horhe Prado, kurš par 3,329 sekundēm apsteidza slovēni Timu Gajseru un par 7,378 sekundēm - nīderlandieti Džefriju Herlingsu. Pirmajā braucienā Jonass ierindojās piektajā vietā.

Vācijas "Grand Prix" vērtējumā uzvaru ar 50 punktiem izcīnīja Prado, otrais ar 42 punktiem bija Gajsers, bet trešais ar 42 punktiem - Herlingss. Jonass ar pirmajā braucienā izcīnītajiem 16 punktiem ieņēma 13.vietu.

Nākamās nedēļas nogalē motosportisti Ķegumā mototrasē "Zelta Zirgs" sacentīsies pasaules čempionāta devītā posma sacensībās.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja spānis Horhe Prado, aiz sevis atstājot francūzi Romēnu Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu