Trešdienas horoskops: 5. jūnijs

Foto: DeStefano/Shutterstock

Horoskops trešdienai, 5. jūnijam.

AUNS

Darbā vai biznesā var pavērties negaidītas iespējas - esi atvērts jauniem piedāvājumiem. Kārtojot profesionālās lietas, iespējama nejauša tikšanās, kas uzšķiļ simpātiju dzirkstis.

VĒRSIS

Tev līdzās ir daudz labu cilvēku un uzticami draugi. Tieši uz viņiem vajadzības gadījumā vari paļauties - īstajā brīdī līdzās atradīsies īstie cilvēki. Arī pats palīdzi, ja kādam nepieciešams.

DVĪŅI

Profesionālajā jomā jāpārvar šķēršļi, bet labs palīgs būs intuīcija. Runā ar vajadzīgajiem cilvēkiem par svarīgām tēmām, pastāvi uz savu un neļaujies, lai kāds „apvārdo”.

VĒZIS

Koncentrējies darbam un parādi savu varēšanu - ar uzcītību un neatlaidību sasniegsi labus rezultātus. Ja saņem karjeras piedāvājumu, ir vērts to izvērtēt un piekrist.

LAUVA

Nešaubies par saviem spēkiem, paļaujies uz prāta spējām un iekšējām sajūtām. Jauni izaicinājumi darbā vai biznesā dos lielu gandarījumu un būs izdevīgi arī materiālā izteiksmē.

JAUNAVA

Nekautrējies apspriest atalgojuma jautājumu un darīt zināmas savas finansiālās vēlmes. Kā sevi nostādīsi, tik arī saņemsi. Vakarā uzklausi savas atvasītes. Ja viedokļi atšķiras, diskutējiet.

SVARI

Nekreņķējies, ja šodien daži darbi nevirzās uz priekšu. Protams, ar neatlaidību daudzi šķēršļi ir pārvarami, bet labāk veiksies ātri realizējamos pasākumos. Nolemts, izdarīts un var doties tālāk.

SKORPIONS

Profesionālajā jomā var rasties sarežģītas situācijas: kāds apsola un neizdara, kāds izdara, bet pavirši. Būsi pikts un teiksi skarbus vārdus. Vajadzīgs domubiedru atbalsts.

STRĒLNIEKS

Orientējies uz pasākumiem, kas dod labumu ilgtermiņā. Ja kāds lēmums pieņemts, nemaini to bez nopietna pamatojuma. Lēnītēm ejot pa iedomāto ceļu, nonāksi pie mērķa.

MEŽĀZIS

Nesatraucies par niekiem un dzīves sīkumiem. Ja izrādās, ka vadībai vai darījumu partneriem ir atšķirīgs viedoklis, nemēģini par varītēm pārliecināt - nav vērts tērēt enerģiju.

ŪDENSVĪRS

Šī diena piemērota jaunam zinībām. Paskati, ko piedāvā mācību centri, daudzi darbojas arī vasarā. Vakars ļoti piemērots romantiskam pasākumam.

ZIVIS

Jaunas peļņas iespējas var rasties caur karjeru un profesionālo izaugsmi. Ja ieliksi stabilus pamatus, viss notiks pēc plāna, un lēnā garā briedīs arī augļi.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām