Ceturtdienas horoskops: 6. jūnijs

Foto: AylinGuneyiPhotograpy/Shutterstock

Horoskops ceturtdienai, 6. jūnijam.

AUNS

Darbā vai biznesā spēsi pamatot savu viedokli un pierādīt, kāpēc jārīkojas tā, un ne citādāk. Tas savukārt ļaus iegūt uzticamus kompanjonus vai pavērs jaunus ceļus.

VĒRSIS

Lieliska diena, lai veidotu kontaktus un parādītu, ka esi spilgta personība. Vislabākie padomi, iespējams, nāks no ģimenes un tuviniekiem. Arī darba vai biznesa jautājumos.

DVĪŅI

Daudz pienākumu, steiga un arī darbu kavēšanās. Taču tas nav kavēklis plānot nākotni un domāt par ienākumu palielināšanu. Iespējami saistoši piedāvājumi un ienesīgi projekti.

VĒZIS

Tu proti sniegt vērtīgus padomus. Cilvēki labprāt ar tevi kontaktēsies un piedāvās sadarbību. Tikai nedāļā savas idejas pa labi un kreisi, bet raugies, kāds no tā labums.

LAUVA

Daudz informācijas, kas burtiski plūst kā straume... Cits varbūt apjuktu, bet tu tās plūsmā viegli atradīsi sev noderīgo. Ir vērts arī padomāt par jaunu zināšanu apguvi.

JAUNAVA

Nemierīga diena. Jāsargās no sasteigtiem lēmumiem un sīkiem, sadzīviskiem strīdiņiem. Saspringtās situācijās saglabā mieru un nekašķējies par niekiem.

SVARI

Palēnām, pamazām! Aktīva rosība diez vai dos vēlamo rezultātu – drīzāk jutīsies noguris un pikts par to, ka citi darbi palikuši nedarīt, kamēr centies izkustināt vezumu, kas spītīgi stāv uz vietas.

SKORPIONS

Peļņas jautājumiem vajadzētu pieiet kreatīvi. Nebīsties no netradicionāliem risinājumiem un idejām, par kurām citi brīnās. Tev var izdoties šķietami neiespējamais.

STRĒLNIEKS

Ja pašam grūtāk orientēties situācijās vai pieņemt lēmumus, paļaujies uz kolēģu atbalstu, kopā atradīsiet veiksmīgus risinājumus sarežģītos jautājumos.

MEŽĀZIS

Lietišķās sarunās paredzama veiksme un auglīgs rezultāts. Vari risināt juridiskus jautājumus, kārtot darīšanas iestādēs un vadīt tikšanās ar darījumu partneriem.

ŪDENSVĪRS

Nav vēlams paļauties uz godavārdu un solījumiem. Tas gan nenozīmē, ka jāsatopas ar blēžiem. Vienkārši tā ir drošāk, jo naudas lietās var rasties neskaidrības un ieviesties jukas.

ZIVIS

Darbs paņems daudz enerģijas un dažkārt liksies, ka notiek cīņa ar vējdzirnavām. Atceries, ka vienmēr var apstāties, atvilkt elpu un izvērtēt, vai tieši tajā konkrētajā reizē ir vērts pūlēties.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu