Piektdienas horoskops: 7. jūnijs

Foto: LesiChkalll27/Shutterstock

Horoskops piektdienai, 7. jūnijam.

AUNS

Labs laiks domubiedru un atbalstītāju meklējumiem. Iesaisties sabiedriskās aktivitātēs vai labdarības pasākumos. Šāds darbošanās dos pozitīvu enerģijas apmaiņu.

VĒRSIS

Darba nedēļa beidzas un nevajag vairs nekur traukties. Apstājies un padomā – vai viss ir tā kā tu vēlētos, un ko darīt, lai kaut ko mainītu. Gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē.

DVĪŅI

Piektdiena ir klāt! Šodien gan vēl daudz darāma, taču garastāvoklis būs pacilāts, jo priekšā brīvas dienas. Aprunājies ar ģimeni vai draugiem, ko lietderīgu pasākt.

VĒZIS

Lietišķo steigu nomaina nesteidzīgāks ritms, ko nevarētu teikt par privāto dzīvi. Iekrājušies mājas darbi, ģimene vai mīļotais cilvēks vēlas tavu uzmanību. Dodies mājās laikus.

LAUVA

Darba diena tāda, kā jau ierasts, bet pēc tam... Ģimenes cilvēkiem sirds siltums attiecībās, bet brīvajiem ļaudīm iepazīšanās un kaislības. Piektdienas vakars ir domāts romantikai.

JAUNAVA

Rīta pusē daudz jāpaspēj, lai vēlāk varētu darīt to, ko pašam patīk. Vari doties nedēļas nogales izbraucienā vai ieskatīties ceļojumu firmu piedāvājumā un padomāt par atvaļinājumu.

SVARI

Lai ko tu būtu iecerējis, plāno un rēķini, jo finanšu jomā šodien jābūt sevišķi uzmanīgam. Vakarā lieliska atpūta kopā ar cilvēkiem, kas saprot tevi no pus vārda.

SKORPIONS

Profesionālajā jomā izaugsme un jaunas iespējas, taču var traucēt emocijas. Neļauj tām vaļu. It īpaši situācijās, ja kaut kas nenotiek pēc tava prāta. „Miers baro, nemiers posta,” vēsta sakāmvārds.

STRĒLNIEKS

Augsts intelektuālais potenciāls, ko noteikti vajag likt lietā. Radīsies interesantas un viedas domas, ideju netrūks, tikai jāķeras pie to realizācijas. Nekavējies!

MEŽĀZIS

Ja kārtojami lietišķie jautājumi, kārtīgi sagatavojies, jo sarunas iestādēs vai bankās neveiksies tik raiti, kā plānoji. Toties privātajā dzīvē pozitīvas emocijas, sirsnība un stabilitāte.

ŪDENSVĪRS

Orientējies uz ilgtermiņa pasākumiem. Pie rezultāta nonāksi palēnām, virzoties maziem solīšiem. Vakarā svarīga privātā dzīve. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās, bet pāriem mīlestībā aizrautības dzirksts.

ZIVIS

Viegli veidosi kontaktus ar cilvēkiem, ātri sapratīsies un iegūsi sev jaunus draugus un biznesa partnerus. Vakarā apmeklē teātra izrādi, vai dosies izklaidēties uz klubu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām