Sestdienas horoskops: 8. jūnijs

Foto: Photosite/Shutterstock

Horoskops sestdienai, 8. jūnijam.

AUNS

Vajag baudīt vasariņu - dodies izbraucienā, skatīt pilis, muižas, košus dārzus un citas skaistas vietas. Ar ceļojumu tēmu kādam var sasaistīties sirdslietas.

VĒRSIS

Pēc aizvadītās nedēļas darbu maratona šodien labi jāatpūšas. Prieks no piknika kopā ar draugiem vai kultūras pasākuma, bet sirdslietu jomā atceries, ka attiecības jākopj kā puķu dārzs.

DVĪŅI

Lieli plāni un vēlme ar vērienu izbaudīt brīvdienu. Tikai pārāk netērējies par izklaidēm. Vislabākā atpūta – izbrauciens dabā. Sarīko pikniku ar draugiem.

VĒZIS

Doties nelielā ceļojumā – tepat pa Latviju vai uz kādu no kaimiņvalstīm. Ceļā iespējami romantiski piedzīvojumi. Pāriem attiecībās saviļņojums, kā pirmajā randiņā.

LAUVA

Lieliska diena piknikam, pludmales ballītei, jautram izbraucienam kopā ar labiem draugiem. Sirdslietās dzirkstošas emocijas un aizrautība. Sirsnīga un pozitīva diena.

JAUNAVA

Vislabākā atpūta ģimenes lokā. Piemērots laiks arī, lai paveiktu svarīgus mājas darbus vai pārkārtotu mājokli. Savukārt brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt sirdi saviļņojošus piedzīvojumus.

SVARI

Pievērsies saimniecības darbiem: vari sākt remontu, rīkot talku īpašumā, pļaut, stādīt laistīt. Pašam un tuviniekiem prieks par paveikto. Vakarā romantiski piedzīvojumi.

SKORPIONS

Brīnišķīgs laiks, lai sakārtotu privāto dzīvi un darītu to, ko patiesi vēlas sirds. Nebaidies uzdrošināties! Šai dienai ir vasaras, mīlestības un brīvības garša.

STRĒLNIEKS

Ģimene ir vērtība un savējo lokā jutīsies vislabāk. Kopā apdariet saimniecības darbus un pēc tam palutini visus ar kādu kulinārijas brīnumu. Ja šobrīd esi viens – izej sabiedrībā.

MEŽĀZIS

Vēlams pievērsties ģimenes lietām, apciemot tuviniekus, sarīkot kopīgas pusdienas vai pasākuma apmeklējumu. Sirdslietās piedzīvojumi un simpātiju sauleszaķīši.

ŪDENSVĪRS

Visjaukākā un omulīgākā atpūta kopā ar tuviem cilvēkiem. Brīvajiem ļaudīm aktuāla sirdslietu tēma, kaislības viļņosies, un emocijas sitīs augstu vilni.

ZIVIS

Paredzamas saviesīgas aktivitātes. Būsi uzmanības centrā, draugi aicinās uz ballīti, vai piknikā. Brīvajiem ļaudīm pēkšņa iepazīšanās, kam seko interesants turpinājums.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām