Trešdienas horoskops: 12. jūnijs

Foto: Photosbypatrik/Shutterstock

Horoskops trešdienai, 12. jūnijam.

AUNS

Pirmajā vietā darbs vai bizness. Tikai nepieņem lēmumus steigā, tad gan nekas labs nesanāks. Pārdomu brīžus var sagādāt privātā dzīve. Svarīgi noformulēt vēlmes.

VĒRSIS

Naudas lietās zvaigznes rāda labvēlīgu vaigu. Ja kaut kas bremzējas, tad, iespējams, neesi kopā ar īstajiem cilvēkiem – varbūt jāmaina darbs, vai jāmeklē citi sadarbības partneri.

DVĪŅI

Vai tiešām visas idejas apsīkušas?... Vienmēr jau nevar tās bārstīt kā no pārpilnības raga. Reizumis vajag iet sīkiem solīšiem un reizēm vajag apstāties un apdomāt. Rāma diena.

VĒZIS

Prātā domas par jauniem apvāršņiem. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Labi veidot lietišķos kontaktus, un var arī gadīties, ka ar citām zemēm sasaistās privātās dzīves norises.

LAUVA

Par ideju trūkumu nevarēsi sūdzēties, taču jābūt precīzam, lai nepieļautu kļūmes. Pirms pieņemt kādu lēmumu, visu rūpīgi pārbaudi. Kā mēdz teikt: dubults neplīst.

JAUNAVA

Profesionālajā vidē iespējamas sarežģītas situācijas: kāds apsola un neizdara, kāds izdara, bet – pa roku galam. Svarīgās lietās ieklausies intuīcijā, tā būs labs padomdevējs.

SVARI

Katrai idejai ir sava cena un darba procesā ieguldītajam pūlēm un enerģijai arī. Ja novērtējums materiālā izteiksmē nav adekvāts, tad arī projekti sāk buksēt. Pārskati finanses.

SKORPIONS

Pulcēsi domubiedrus, sadarbības partneri atzīs tavu autoritāti un kādam var pavērties jauni ceļi. Darbojies un dodies uz priekšu. Būs gandarījums un lepnums par paveikto.

STRĒLNIEKS

Tu spēj skatīties uz norisēm plašākā kontekstā, un tas lieti noderēs arī darbā. Atradīsi interesantus risinājumus un jaunus ienākumu variantus.

MEŽĀZIS

Domīga diena. Daudz mainīgu emociju, šaubas un pārdomas. Vai rīkojos pareizi? Vai eju pa īsto ceļu? Tādi mūžīgie eksistenciālie un grūti atbildamie jautājumi.

ŪDENSVĪRS

Šī diena darbā nāks ar lielu rosību un neprognozējamām situācijām. Lai kādi vēji pūš, raugies uz izdevīgumu. Kādreiz var izpalīdzēt tāpat vien, bet tas nedrīkst kļūt par sistēmu.

ZIVIS

Ir vērts ielūkoties darba sludinājumu portālos vai biznesa medijos – varbūt atnāk kāda jauna darbošanās ideja. Vajag padomāt, kur un kā iespējams nopelnīt vairāk nekā līdz šim.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām