Ceturtdienas horoskops: 13. jūnijs

Foto: Med Photo Studio/Shutterstock

Horoskops ceturtdienai, 13. jūnijam.

AUNS

Darbā vai biznesā iespējamas negaidītas situācijas. Maz ko varēsi ietekmēt un tas darīs piktu. Neuztraucies un apsver dažādus risinājumus. Iepriekš gūtā pieredze ļaus atrast izeju.

VĒRSIS

Kreatīva pieeja nesīs peļņu, bet jābruņojas ar pacietību. Visiem labi zināms latviešu sakāmvārds, ka „ātri tikai blusas ķer”. Vakarā palutini savus mīļos ar kādu jauku pārsteigumu.

DVĪŅI

Veiksme būs ar tevi, ja apvaldīsi emocijas un visiem jautājumiem pieiesi pēc iespējas racionālāk. Iespējas satikt jaunus sadarbības partnerus, taču netici katram lielo labumu solītājam.

VĒZIS

Mieru, tikai mieru... Iespējamas neordināras situācijas, pārpratumi un piņķerēšanās. Ja ļausies stresam vai uz kādu piktosies, tas tikai atņems enerģiju, bet virzoties lēnītēm visu atrisināsi.

LAUVA

Enerģijas pilna diena - bārstīsi idejas, daudz komunicēsi un iegūsi domubiedrus. Tavs darbs tiks augstu novērtēts, būs komplimenti un atzinība. Domā par jauniem projektiem nākotnei.

JAUNAVA

Orientējies uz profesionāliem sasniegumiem. Lietišķie projekti var sasaistīties ar ārzemju tēmu, un ir labs laiks, lai tādus realizētu. Interesantas domas par peļņu, tās vajag attīstīt.

SVARI

Tu esi racionāls un pragmatisks cilvēks un loģika ir tava stiprā puse, taču kādā brīdī emocijas var ņemt virsroku. Paļaujies uz sen zināmiem cilvēkiem, ar kuriem jau bijusi sadarbība.

SKORPIONS

Šī diena paskries sprinta tempā. Tikko rīts un jau vakars... Rūpīgi saplāno darbus, jo daudz darāmā arī mājās. Jāpalīdz kādam no radiniekiem vai jākārto darīšanas ar iestādēm vai bankām.

STRĒLNIEKS

Personīgajā maciņā naudas daudzums var būt diezgan mainīgs, sākot no iespējām pēkšņi un labi nopelnīt un beidzot ar negaidītiem, palieliem tēriņiem. Svarīga finanšu disciplīna.

MEŽĀZIS

Sirdī vasarīgs vieglums un nedaudz aušīgs noskaņojums, taču tas netraucēs. Pat tieši otrādi – palīdzēs saprasties ar cilvēkiem gan profesionālajās, gan privātajās tēmās.

ŪDENSVĪRS

Kāds no kolēģim vai darījumu partneriem rīkojas nevīžīgi, pa roku galam. Tev tas nebūs pieņemami. Kā gan nepiktoties? Izvēlies korektu komunikācijas formu, bet pasaki gan, ko tu par to domā.

ZIVIS

Iesaisties jaunos projektos un meklē domubiedrus, vēlāk tavs darbs un idejas tiks adekvāti novērtētas. Tev piemīt dabas dots talants sarunāties ar cilvēkiem, pārliecināt un menedžēt.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu