VIDEO Agresīvais Putina slavinātājs, izaicinot Rīgas policistus, ticis pie pamatīga soda (2)

Apollo.lv
Foto: Rīgas Pašvaldības policija.

Vīrietis, kuru Rīgas pašvaldības policija aizturēja Latgales mikrorajonā, sākotnēji garām braucošās policijas ekipāžas virzienā raidīja cieņu aizskarošas frāzes, vēsta raidījums "Degpunktā".

"Cepuri vajag noņemt, jo tur ir Krievijas karogs, saproti?" Rīgas pašvaldības policijas (RPP) uzņemtajā video aizturētajam vīrietim norāda policisti. "Nē, uz Krievijas karoga ir uzvaras nesējs, bet man ar to nav sakara. Tas ir mans," atbild vīrietis.

Pēc lielas pretošanās vīrietis tika ievietots busiņā. Nokļūstot policijas iecirknī, agresīvi noskaņotais kungs joprojām nevēlējās sadarboties ar likumsargiem.

"Pret agresīvo personu sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi par sabiedriskās kārtības traucēšanu, par ko piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskai personai līdz līdz 500 eiro.

Un militārās agresijas un kara noziegumu simbolu izmantošana publiskā vietā, par ko piemēro brīdinājumu un vai naudas sodu fiziskai personai līdz 350 eiro," informē Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Ērika Verze.

Jau ziņots, ka ​sestdienas pēcpusdienā, 8. jūnijā, Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Latgales apkaimē, Daugavpils ielā ievēroja divus vīriešus. Braucot garām abiem vīriešiem, viens no tiem ekipāžas virzienā izteica cieņu aizskarošus vārdus. Vienlaikus policisti pamanīja, ka personai uz cepures ir Krieviju slavinoša simbolika.

Policijas darbinieki, reaģējot uz situāciju, devās pie vīrieša. Sarunas laikā policisti vīrietim vairākkārt deva rīkojumu noņemt cepuri un novērst pārkāpumu, uz ko vīrietis nereaģēja un mēģināja provocēt likumsargus, tāpēc tika aizturēts un iesēdināts operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā.

Kungs aizturēšanas laikā uzvedās agresīvi, pretojās policistu prasībām un izteica cieņu aizskarošus vārdus.

Pēc brīža persona tika nogādāta Latgales pārvaldē turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Pret agresīvo vīrieti sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par sabiedriskās kārtības traucēšanu, par ko piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskai personai līdz 500 eiro, un par militārās agresijas un kara noziegumu slavinošu simbolu izmantošanu publiskā vietā, par ko piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskai personai līdz 350 eiro.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu