Piektdienas horoskops: 14. jūnijs

Foto: WildMedia/Shutterstock

Horoskops piektdienai, 14. jūnijam.

AUNS

Uz darbošanos tu neesi skubināms un arī ideju tev netrūkst, satiksi īstos cilvēkus, kas gribēs atbalstīt un iesaistīties. Var pavērties jauni ceļi ar labām peļņas iespējām.

VĒRSIS

Profesionālajā jomā interesantas idejas. Ir vērts pievērsties kāda projekta izstrādei vai biznesa plāna rakstīšanai, taču jābūt uzmanīgam juridiskajos jautājumos. Temīda ir bezkaislīga.

DVĪŅI

Vajag rūpīgi sekot līdzi naudas plūsmai. Iekārto rēķinu grāmatiņu, kurā rūpīgi atzīmēsiet ienākumus un izdevumus. Tas ļaus labāk pārskatīt naudas kustību.

VĒZIS

Lūkojies pēc papildus peļņas iespējām. Taču nebūtu vēlams kārtot darījumus ar draugiem, aizdot vai aizņemties. Pat darīšanās ar sen pārbaudītiem cilvēkiem var gadīties kāda kļūme.

LAUVA

Trauksmaina diena, kad nekas neiet pēc plāna. Taču tu ātri iekļausies jaunajos apstākļos un darbosies ar pilnu jaudu. Būs idejas, bet mazliet kaitinās kolēģu vai partneru lēnīgums.

JAUNAVA

Ir iespējas pierādīt savu profesionalitāti, un spējas atrisināt jebkuru svarīgu jautājumu. Tikai turies pie principa: nejaukt draudzību un biznesu.

SVARI

Jaunas idejas, kas prasās pēc realizācijas. Pie kuras ķerties? Kuru atlikt? Ja pašam grūti tikt skaidrībā, tad konsultējies ar vadību vai biznesa partneriem.

SKORPIONS

Labs laiks, lai papildinātu profesionālās zināšanas kursos vai semināros. Pastāv iespējas uzsākt ienesīgus projektus un atrast uzticamus sadarbības partnerus.

STRĒLNIEKS

Var nākties sastapties ar konkurenci, taču bonusi tiks tev. Pirmkārt, tu esi profesionālis. Otrkārt, ātri orientēsies cilvēkos – kāpēc kāds kaut ko saka vai dara.

MEŽĀZIS

Šodien sadali pienākumus vienlīdzīgi, un atkal pats neuzņemies pārāk daudz. Jaunus projektus šobrīd uzsākt nav ieteicams, tie var bremzēties. Labāk apsver brīvdienu plānus.

ŪDENSVĪRS

"Nu – kā tā var!? Nu – kā tā var?" piktosies uz kolēģiem. Atceries, ka visu pasauli pēc savas sistēmas nesakārtosi, tāpēc patlaban labāk samierināties. Dari to, kas pašam darāms.

ZIVIS

Sadarbojies ar tiem, kam nav daudz jāskaidro, kas saprot tevi no pus vārda un uztver idejas. Tā ir laba sajūta un tad kopīgie darbi virzās uz priekšu ar paātrinājumu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu