Esi vērīga! Kontrolējošākie vīrieši pēc Zodiaka zīmes

Apollo.lv
Foto: Dikushin Dmitry/Shutterstock

Astrologi iepazīstina ar Zodiaka zīmju vīriešiem, kuri visbiežāk tiecas pēc pilnīgas kontroles pār savu partneri.

Skorpions

Vīrietis Skorpions ir psiholoģisko spēļu meistars. Viņa devīze attiecībās ir: "Ja es nekontrolēju situāciju, tad kaut kas ir nogājis greizi." Skorpions uzskata, ka lojalitāte un kontrole ir vienas monētas divas puses. Diemžēl vēlme pēc kontroles reizēm var pārsniegt visas robežas. Nebrīnies, ja vīrietis Skorpions tavu dienas grafiku zina labāk nekā tu. Viņam ir svarīgi zināt visus soļus, un nevis tāpēc, ka neuzticas, bet tāpēc, ka šādi izpaužas viņa mīlestība.

Mežāzis

Mežāzis attiecībās ir kā stingrs skolotājs skolā, kurš pieprasa, lai visi mājas darbi tiktu izpildīti perfekti. Viņš ir pārliecināts, ka labāk par tevi zina, kā veidot vispārīgus plānus, sadalīt finanses un vadīt ikdienas dzīvi. Kontrole Mežāzim nav rakstura iezīme, tā ir būtiska nepieciešamība. Viņš uzskata, ka ar savu pragmatisko pieeju un nerimstošo disciplīnu var izveidot ideālu dzīvi jums abiem. 

No vienas puses, dzīve ar Mežāzi ir maksimāli paredzama. Jūs nekad nenokavēsiet vilcienu un jums vienmēr būs rezerves plāns neparedzētu apstākļu gadījumā. Taču esi gatavs tam, ka tavs viedoklis var tikt uzskatīts par "ne gluži pareizu", bet tavi  priekšlikumi – par "ne pārāk pārdomātiem".

Lauva

Lauvas attiecībās, tāpat kā visos citos dzīves aspektos, cenšas kļūt par Visuma centru. Un, ja planēta pēkšņi novirzīsies no orbītas, Lauva uzņemsies "debesu policista" lomu. Viņš kontrolē katru tavu soli ar savas uzmanības gaismu. Pat ja tev šķiet, ka šī ir mīlestības gaisma, nesteidzies ar secinājumiem - visticamāk, tas ir tikai viņa ego lukturītis, kas vērsts uz taviem trūkumiem. Attiecībās Lauva darbojas kā režisors, kur tu vienmēr esi otrā plāna varonis. Viņš gaida no partnera ne tikai beznosacījumu mīlestību un apbrīnu, bet arī pilnīgu pakļaušanos saviem scenārijiem. Tiklīdz sāksi improvizēt, Lauva kritizēs iejaukšanos viņa radošumā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu