Svētdienas horoskops: 16. jūnijs

Foto: Summer loveee/Shutterstock

Horoskops svētdienai, 16. jūnijam.

AUNS

Vajadzētu pienācīgu laiku veltīt atpūtai, domu sakārtošanai un organisma stiprināšanai. Ļoti svarīgi būt līdzsvarā ar sevi, pretējā gadījumā var sākties „tumšā strīpa”.

VĒRSIS

Pirmajā vietā attiecības ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Velti viņiem savu uzmanību, atpūsties kopā ar ģimeni, izrunājies par svarīgo, jo jaunajā nedēļā privātajai dzīvei atliks mazāk laika.

DVĪŅI

Prātā nāks domas par atvaļinājuma ceļojumu. Piemērots brīdis, lai sāktu to organizēt. Ja patlaban nav tādu iespēju, tad šodien dodies kaut nelielā izbraucienā.

VĒZIS

Rāma diena, kad vajag relaksēties un arī padomāt par nākotnes plāniem. Varbūt ir vērts mainīt darbu vai piepildīt kādas vēlmes profesionālajā jomā. Rīt pirmdiena – var sākt jaunu dzīvi.

LAUVA

Dodies cilvēkos, iesaisties draugu aktivitātēs, neformālos profesionālajos pasākumos vai labdarībā. Spēsi palīdzēt citiem un pretī saņemsi pozitīvas emocijas.

JAUNAVA

Šodien iespējami dažādi pārpratumi un strīdi. Stress var veicināt aplamu skatījumu uz situācijām, radīt neskaidrības vai ilūzijas. Iedziļinies, analizē, un – galvenais – no sirds izrunājies.

SVARI

Pāriem derētu sarīkot romantisku pasākumu. Tas satuvinās un ikdienai piešķirs košākas krāsas. Brīvajiem ļaudīm iepazīšanās jāvērtē kritiski. Neapdomīgs flirts var beigties ar vilšanos.

SKORPIONS

Laba diena saimniecības darbiem tikai pārrunā tos ar savējiem. Nevajadzētu uztiept pārāk savu viedokli, bet būt gatavam uz saprātīgiem kompromisiem.

STRĒLNIEKS

Brīvajiem ļaudīm iespējami krāsaini piedzīvojumi, kas dzīvi sagriež kā karuselī un iedvesmo. Pāriem attiecībās sirsnība un savstarpējā sapratne. Sadzīvošana kā cimdam ar roku.

MEŽĀZIS

Nododies meditācijām un sevis sakārtošanai. Vienatnes brīžos nonāksi pie vērtīgām atklāsmēm, radīsies arī lieliskas radošas idejas. Klāt laiks, kad plānot ambiciozus projektus.

ŪDENSVĪRS

Sapņains un romantisks noskaņojums. Sarīko ar mīļoto cilvēku pasākumu, kas iedvesmo un satuvina. Brīvajiem ļaudīm iespējama iedvesmojoša iepazīšanās.

ZIVIS

Gribēsi palutināt savus mīļos un sagādāt viņiem kādu pārsteigumu. Tas izdosies. Mājās dažādi saimniecības darbi, kurus darīsi ar prieku un arī ģimene labprāt iesaistīsies.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu