Divas Zodiaka zīmes, kas nēsā noslēpumainības plīvuru (1)

Apollo.lv
Foto: Vladimir Gjorgiev/Shutterstock

Noteikti katrs no mums pazīst cilvēkus, kas ir mīklaini, neparedzami un nedaudz noslēpumaini. Astrologi nosauc divas noslēpumainākās Zodiaka zīmes.

Skorpions

Ja pazīstat Skorpionu, noteikti zināt viņam tik piemītošo noslēpumainību. Nekad nevar nezināt, ko no viņiem var sagaidīt. Tieši šī īpašība padara viņus ārkārtīgi pievilcīgus. Viņu dziļā emocionālā inteliģence un intensīvā aizraušanās rada iespaidu, ka viņiem piemīt kāda sena, gandrīz maģiska gudrība.

Viņi ir noslēpumaini, jo bieži slēpj savas patiesās jūtas un domas, ļaujot tikai retajam ieraudzīt savu patieso būtību. Turklāt viņu caururbjošais skatiens vienmēr liek aizdomāties un uzdot jautājumu – par ko īsti viņi domā?

Zivis

Zivis ir sapņotājas. Viņu intuitīvā daba un tieksme pēc dziļām iekšējām pārdomām padara viņus neticami noslēpumainus. Runājot ar Zivīm, bieži rodas sajūta, ka viņas ir tikai fiziski klātesošas, kamēr prāts ir tālu prom, it kā viņi patiesībā būtu citā dimensijā. Viņi bieži glabā savus noslēpumus nevis tāpēc, ka vēlas būt noslēpumaini, bet gan tāpēc, ka viņi dzīvo savā bagātajā iekšējā pasaulē, kuru grūti izteikt vārdos.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu