Lūdz palīdzību Austrijā autoavārijā smagi cietušā Jāņa pārvešanai uz Latviju

Jānis Kamšs.
Jānis Kamšs. Foto: Linda Šlāpina/Facebook

Austrijā maija izskaņā ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja četri cilvēki, tostarp trīs latvieši. Divi no avārijā iekļuvušajiem izdzīvoja, bet guva smagus savainojumus. Viens no viņiem Jānis Kamšs. Cietušā vīrieša pārvešanai uz Latviju nepieciešami 25 000 – 30 000 eiro. Tuviniekiem šādu līdzekļu nav, tādēļ vērsušies pie līdzcilvēkiem pēc palīdzības.

"Jānis Kamšs ir 34 gadus jauns. Dzīvespriecīgs un aktīvs. Jāņa sirdslieta un nodarbošanās ziemas periodā – slēpošanas un snovborda instruktors. Ikdienā Jānis darbojās ar dažādu priekšmetu un mēbeļu izgatavošanu no koka.

Šī gada 30. maijā Jānis cieta smagā autoavārijā Austrijā, kā rezultātā salauza mugurkaulu, vairākas ribas un smagi traumēja abas plaušas.

Diagnoze – pēdējā kakla skriemeļa C7 un pirmā krūšu T1 dislokācijas lūzums ar mežģījumu.

Austrijā Grācas Universitātes slimnīcā viņam ir veiktas divas mugurkaulu stabilizējošas operācijas. Līdz 30. jūnijam turpināsies viņa ārstēšana iepriekšminētajā slimnīcā.

Pēc 30. jūnija ir jāsāk rehabilitācijas kurss, kas ar Jāņa diagnozi ir nepieciešams 6 mēnešu garumā," raksta Jāņa tuvinieki.

Ģimene lūdz palīdzību vīrieša pārvešanai no Austrijas uz Latviju, kas smago traumu dēļ ir iespējama tikai medicīnas personāla uzraudzībā.

Medicīniskās repatriācijas izmaksas  lēšamas robežās no 25 000 līdz 30 000 eiro.

Rekvizīti ziedojumiem:

Saņēmējs: Andra Kamša

Konta nr: LV02HABA0551007882686

Maksājuma mērķis: Ziedojums Jānim Kamšam

Jau vēstīts, ka Austrijā ceļu satiksmes negadījumā maija beigās dzīvību zaudējuši četri cilvēki. Bojā gāja trīs Latvijas pilsoņi.

Negadījums noticis Lejasaustrijas federālajā zemē, Noinkirhenes rajonā.

Kā norādīja policija, dzīvību zaudējuši četri 27 līdz 34 gadus veci vīrieši. Vēl divi cilvēki, kas arī atradās automašīnā, guvuši smagus savainojumus.

Automašīnai bija Zviedrijas numurzīmes.

Kā pastāstīja aculiecinieks, automašīna "VW Amarok" braukusi apļveida krustojuma rajonā ar pārāk lielu ātrumu.

Avārijā dzīvību zaudējis 33 gadus vecs Zviedrijas pilsonis, kā arī 27, 30 un 34 gadus veci Latvijas pilsoņi.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu