Pilnmēness Mežāža zīmē mainīs piecu Zodiaka zīmju likteni (1)

Apollo.lv
Foto: HannaTor/Shutterstock

Pilnmēness kulminācija šomēnes būs 22. jūnijā plkst. 4.10, bet saulrietu sagaidīsim plkst. 4.30. Rīts, kad pie debesīm vienlaicīgi būs redzama gan Saule, gan Mēness. Satieksies divas pretējās enerģijas - vīrišķā un sievišķā. Piecām Zodiaka zīmēm jūnija beigas iezīmēs liktenīgus notikumus.

Šie notikumi liecina par spēcīgām enerģētiskām pārmaiņām jomās, kas saistītas ar statusu, karjeru un sociālajām lomām. Var nākties izvēlēties starp laulību vai šķiršanos, karjeras izaugsmi vai darba maiņu, būs arī jārisina jautājumi, kas saistīti ar pilsonības vai uzturēšanās atļaujas iegūšanu.

Interesanti, ka Mežāzis atrodas Auna un Svaru karmisko mezglu krustpunktā, kas pilnmēness brīžus padara vēl nozīmīgākus. Šie aspekti var ienest situācijas, kas radikāli var mainīt dzīvi. 

Mežāzis

Mežāžiem šis laiks nozīmē liktenīgus lēmumus, kas saistīti ar attiecībām un dzīvesvietas jautājumiem. Var rasties nepieciešamība iegūt svarīgu dokumentu, kas palīdzēs nākotnes plāniem. Situācijas, ar kurām nākas saskarties pilnmēness laikā, ir jāņem vērā, notiekošais norādīs uz svarīgām izmaiņām jūsu nākotnē.

Auns

Pilnmēness ietekmēs Auna dzīves mērķu un statusa sektoru. Tas var nozīmēt lēmumus par laulību vai šķiršanos, kā arī izmaiņas karjerā. 22. jūnijā uzmanība jāpievērš finansēm. 

Vēzis

Vēža personīgā dzīve visu vasaru būs uzmanības centrā, jo partnera sektorā iestājas pilnmēness klātbūtne. Var gadīties, ka nāksies pieņemt lēmumu starp diviem partneriem. Var aktualizēties jautājumi, kas saistīti ar dzīvesvietu un statusu. 

Svari

Pilnmēness Svaru dzimšanas kartē veido lielu krustu, kas liecina par sarežģītiem notikumiem ģimenē. Iespējams, aktuāls kļūs dzīvesvietas jautājums, kā arī būs jāpārskata dzīves mērķi. Iespējams, jūsu vecāku dzīvē notiks svarīgas izmaiņas.

Zivis

Saturns Zivs zīmē pilnmēness laikā uzsver šo notikumu karmisko nozīmi. Iespējams, vidē notiks svarīgi notikumi, sākot no kolēģu atlaišanas līdz pārmaiņām personiskajās attiecībās. Draugs var atzīties savās jūtās, kas ļoti mainīs jūsu nākotnes plānus. Turklāt uz bērnu un mīlestības līnijas var parādīties divi pilnmēneši, kas norāda uz grūtniecības iespējamību.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu