Slavenais frizieris Pērs oficiāli reģistrējis partnerību ar mīļoto vīrieti

Apollo.lv

Slavenais frizieris Pērs Bogomazovs oficiāli reģistrējis savu partnerību ar šefpavāru Andri Muzikantu, liecina ieraksti sociālajos tīklos. 

Kā zināms, abi ir kopā vairāk nekā 10 gadus un kopā vada kafejnīcu "Putni augļudārzā", kā arī saimnieko kopīgā lauku īpašumā Ludzā.

2021. gadā Bogomazovs intervijā žurnālam "Ieva" pauda viedokli, vai Latvijā mainās sabiedrības attieksme pret viendzimuma attiecībām. 

"Līdz trīsdesmit gadu vecumam – es nepārspīlēšu – vismaz reizi divās nedēļās man bija jābēg ārā no sabiedriskā transporta, lai nedabūtu pa muti. Vai – eju pa ielu, nopakaļ brauc auto ar vaļēju logu un izsauc visādus komentārus. Bet pēdējos gados tā vairs nenotiek. Iespējams, tas saistīts ar manis paša vecumu – man jau pāri četrdesmit. Parasti jau tomēr tie ir tādi jaunāki cilvēki, kas meklē kašķi, – ne vienmēr homofobi, bet vienkārši grib būt agresīvi," intervijā sacīja Pērs.

Jau ziņots, ka ar 1. jūliju Latvijā stājas spēkā regulējums, kas ievieš jaunu tiesību institūtu - partnerību. Tās ietvaros savas attiecības turpmāk varēs reģistrēt visi pāri, tai skaitā viendzimuma pāri.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu