Maijā boksa entuziasts un treneris Arnis Ritenieks, kurš ir sporta kluba A.R. studija īpašnieks, paziņoja, ka ar Dēļu ielu 4D A.R. studijai vairs neesot nekāda sakara. Tagad izdevumam "Privātā Dzīve" viņš atklāja, kādēļ izveidojusies šāda situācija. 

"Mani sauc Arnis Ritenieks, un es gribēju visiem A.R. studijas draugiem un ilggadējiem sadarbības partneriem pavēstīt to, ka ar Dēļu ielu 4D A.R. studijai vairs nav nekāda sakara un mēs turpmāk ejam tālāk dzīvē un vasaras laikā sportosim ārā! Paldies!" savos sociālajos tīklos publiskotajā video maija vidū vēstīja boksa treneris.

Kā izrādās, šāda situācija izveidojusies slavenību dēļ - A.R. studija kļuva par iemīļotu vietu dažādu sabiedrībā pazīstamu cilvēku vidū, tiem sociālajos tīklos publicējot fotogrāfijas, kurās viņi it kā sporto Ritenieka sporta klubā. No A.R. studijas foto publicējušas tādas slavenības kā bokseris Mairis Briedis, basketbolists Kaspars Kambala, aktieris Lauris Dzelzītis, svarcēlāja Rebeka Koha, juriste Ieva Brante un citi.

Sporta klubā saimniekoja gan pats Ritenieks, gan viņa biznesa kompanjons, bokseris Kristaps Zutis.

"Pats jau kādu laiku strādāju Ķīnā – gatavoju hokeja komandu 2022. gada ziemas olimpiskajām spēlēm Pekinā. Latvijā uzturos vasarā. Savā vietā ziemas sezonā biju atstājis kompanjonu Kristapu Zuti, ar kuru man nesaskan kluba nākotnes redzējums. Mani neapmierināja, ka klubā notiekošais bija aizgājis 21. gadsimta instagram un feisbuka manierē. Daudzi, kā es viņus saucu, – klauni – izmantoja klubu, lai izrādītos.

Feikie cilvēki it kā iečekojās klubā un virtuāli par to pļāpāja, lai gan patiesībā viņu tur nebija. Saprotu, ka daudziem patīk dzīvot internetā, bet reālajā dzīvē viss ir pavisam citādi. Kad grāmatvedība neiet kopā ar to, cik bieži daži labi virtuāli dalās ar A.R. studijā tapušām bildēm, tas man nešķiet pieņemami.

Atbraucis no Ķīnas, Ritenieks konstatējis, ka Zutis, kuram viņš uzticējies, "sācis vilkt deķi uz savu pusi", tādēļ ar Zuti viņš sadarbību ir pārtraucis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Drosmes Rings (@drosmes.rings) on