Mājā Bērtonā pie Trentas Lielbritānijā 4. augustā tika atrasts miris jauns pāris no Latvijas un izglābts viņu divus gadus vecais dēliņš. Medijos pieejamā informācija liecināja, ka notikusi slepkavība un pašnāvība.

Mediji identificējuši mirušos, kā 32 gadus veco Kirilu Ņemcevu un 23 gadus veco Lanu Ņemcevu. 

Atsaucoties uz sociālajos medijos pieejamo informāciju, "The Sun" vēstīja, ka pāris bijis no Latvijas un pagājušajā mēnesī viņi nosvinējuši dēla otro dzimšanas dienu.

Sieviete strādājusi uzņēmumā "Boots Opticians", bet vīrietis strādājis picērijā "Pizza Express".

Policija saņēma izsaukumu pēc tam, kad kāds Ņemcovu draugs bija atradis viņus mirušus. Viņu dēls bija aizmidzis savā gultiņā. Puisēns esot nogādāts pie radiniekiem.

"Es nevaru aizmirst Lanas un Kirila sejas, tās nebija dabiskā krāsā. Par laimi, bērns bija aizmidzis savā gultā," laikrakstam sacīja cilvēks, kas atrada mirušos.

Īpašuma pārvaldnieks pastāstīja, ka pāris mājā dzīvojis vairāk nekā divus gadus. Atrast dzīvesvietu viņiem palīdzējis kāds vietējais mākleris.

"Kad viņi šeit ievācās, viņa bija stāvoklī, un drīz pēc tam piedzima bērniņš," atcerējās pārvaldnieks.

"Man ar viņiem nekad nebija problēmas. Viņi īri maksāja laikā, un tikai retu reizi ziņoja, ka mājā nepieciešams veikt kādus darbus," sacīja pārvaldnieks. "Pēdējo reizi ar viņiem sazinājos pirms dažiem mēnešiem, kad bija jānomaina boileris."

"Viņa bija tik jauka sieviete, tik skaista, tik laimīga," piebilda pārvaldnieka tēvs. "Man nav vārdu, kas izteiktu, cik skumji jūtos. Šīs ziņas mani satrieca."

"The Sun" gan ziņoja, ka vīrietis bijis depresīvs, kolēģiem sūdzējies, ka sieva viņu nesaprot.

Kāds cits apkārtnes iedzīvotājs, kurš bija redzējis neatliekamo dienestu darbiniekus, sacīja, ka 30 gadu laikā, kopš viņš tur dzīvo, neesot noticis neviens atgadījums, kas būtu bijis tik smags.