Interneta vidē ļaudis regulāri dalās ar dažādiem jokiem, video, kā arī iesaistās diskusijās, taču 2019. gada nogalē uzmanību izpelnījusies kāda pavisam amizanta saruna, kurā cilvēki publiski dalās ar smieklīgākajiem stāstiem par to, kā ieguvuši rētas. 

Diskusiju, kurā nu iesaistījušies vairāki desmiti cilvēku, aizsāka kāda sociālo tīklu aktīviste Ance, kura publiskoja savu stāstu un aicināja arī citus dalīties ar savu pieredzi.

"Vakardien savās otrajās mājās Twitterī netīšām aizsāku izcilu atbilžu sēriju, kurā cilvēki dalījās ar saviem stāstiem par episkiem/smieklīgiem gadījumiem, kuros iegūtas traumas/rētas," vēstīja Ance, ļaujot saviem draugiem iepazīties ar asprātīgākajām atbildēm. 

Diskusija, kura tika aizsākta vietnē "Twitter", pēc tam kļuva tik populāra, ka parādījās arī sociālajā vietnē "Facebook", cilvēkiem aktīvi daloties ar atbildēm un rakstot, ka sarunā iesaistītie ir uzlabojuši dienu daudziem latviešiem. Ar Ances atlasīto "pērļu" kompilāciju ir dalījušies teju divi tūkstoši cilvēku. 

Apskati asprātīgāko atbilžu izlasi!