Aptuveni trīs gadus pēc paglābšanās no nokļūšanas lopkautuvē Dienvidāfrikā, cūka "Pigcasso" ("Cūkaso") kļuva par īstu sensāciju mākslas pasaulē  - par godu slavenajam spāņu māksliniekam Pablo Pikaso nosauktā dzīvnieka gleznas tiek pārdotas par tūkstošiem eiro.

2019. gadā "Pigcasso" saņēma arī īpašu pasūtījumu no Šveices pulksteņu ražotāja "Swatch", kas paredz izveidot pulksteņa dizainu. 

"Pigcasso" zīmējums tika izmantots īpašā mākslai veltītas pulksteņu sērijas "Swatch Art Special" pulksteņa dizaina veidošanā, iepriekš vēstīja "ArtNews". 

Kā informēja "Swatch", pulksteņa dizainā izmantoto gleznu "Pigcasso" radīja, izmantojot vien savu šņukuru.

"Pigcasso" 2016. gadā no nokļūšanas gaļas pārstrādes uzņēmuma kautuvē Dienvidāfrikā izglāba aktīviste Joanna Lefsone, kura netālu no Keiptaunas ir izveidojusi dzīvnieku patversmi "Farm Shelter". 

Kā stāsta Lefsone, kura arī nodarbojas ar gleznošanu, laika gaitā "Pigcasso" sāka izrādīt interesi par viņas zīmuļiem, otām un krāsām. 

"Tās bija vienas no retajām lietām, kas netika apēstas," žurnālam "National Geographic" stāstīja Lefsone. 

Pagājušā gadā notika pirmā "Pigcasso" personālizstāde, kurai tika dots nosaukums "Oink" ("Ruk"). Šī izstāde tika rādīta arī vairākās Eiropas pilsētās, tostarp Parīzē, Londonā, Berlīnē un Amsterdamā.