Pk, 19.08.2022.

Horoskopi

19. augusts
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Iespējamas negaidītas situācijas un strīdi. Nerīkojies mirkļa iespaidā un turies tālāk no kašķīgiem ļautiņiem - ne vienmēr strīdos dzimst patiesība. Privātajā dzīvē pārdomu laiks.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Profesionālajā jomā izaugsme un iespējas nostiprināt autoritāti, taču jāseko līdzi samaksai. Nekautrējies runāt par atalgojumu. Nebūtu vēlams uzņemties kredītsaistības.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Darbā vai biznesā situācijas, kas tev nebūs pa prātam. Kaut ko ietekmēt diez vai būs iespējams, tāpēc labāk bruņojies ar pacietību. Piemērots brīdis, lai plānotu atvaļinājuma ceļojumu.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Svarīgās lietās ieklausies intuīcijā, tā palīdzēs orientēties situācijās. Un nesatraucies par to, ko nevari izmainīt. Vakarā sabiedriskās aktivitātes, tikšanās ar draugiem, ballīte.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Būsi noskaņots doties uz priekšu, sasniegt virsotnes un nodemonstrēt savu līdera talantu. Tomēr rūpīgi izvērtē, kur iesaisties, kas ir tavi partneri, un cik ienesīgs būs projekts.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Piemērots laiks remontdarbiem, nekustamā īpašuma jautājumiem, mājokļa maiņai vai iegādei. Plānus noteikti apspried ar savējiem. Liela nozīme prasmei sarunāties un uzklausīt.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Var nākt izdevīgs piedāvājums, tomēr visu rūpīgi apsver un ievāc informāciju. Ar finansēm jārīkojas ļoti uzmanīgi - mirkļa iespaidā nepērc mantas, kas īsti nav nepieciešamas.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Šodien strādāt negribas un dvēselē romantiskas noskaņas. Kādam var uzrasties slepenais pielūdzējs vai pielūdzēja. Izejot sabiedrībā, iespējama sasitoša iepazīšanās.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Optimisms, optimisms un vēlreiz optimisms ir tavs dzīves moto. Šodien daudz kas ies viegli no rokas, tāpēc koncentrējies uz svarīgām lietām. Būsi citiem autoritāte.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Piektdiena ir klāt... Tiešām? Strādāsi vaiga sviedros, un radīsies arvien jauni un jauni uzdevumi. Bruņojies ar pacietību un neielaidies diskusijās, tas var novest pie strīdiem.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Iespējas satikt cilvēkus, kas gatavi palīdzēt profesionālajā izaugsmē. Kopīgs darbs it kā ir ražīgāks, bet tomēr rēķinies, ka viss notiks, tikai pateicoties paša spējām un zināšanām.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Mīlestība sildīs sirdi un dos optimismu. Atklātas sarunas ar mīļoto cilvēku – sapratīsieties teju vai no pus vārda vai vispār bez tiem. Abpusējs atbalsts un sirsnība.

Uz augšu