Pk, 27.01.2023.

Horoskopi

27. janvāris
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Koncentrējies uz darbiem, kas iekavējušies, un rezultāts būs. Pavisam vienkārši atrisināsies jautājumi, kas bija "iesprūduši". Iespējami izdevīgi darījumi un veiksmīgi pirkumi.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Diezgan grūti koncentrēties uz vienu lietu. Visticamāk, ka būs jādara vairāki darbi vienlaikus un tas nebūs viegli. Garastāvoklis mainīgs, tāpēc nedrīkst pieņemt lēmumus emociju ietekmē.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Tūdaļ klāt brīvdienas, un neko jaunu nav vērts uzsākt. Apdomā nākamās nedēļas plānus, pārskati darbu sarakstu un dodies pie saviem mīļajiem. Sirsnīgs vakars tuvu cilvēku kompānijā.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Nepieņem svarīgus lēmumus, jo ir liela kļūdu iespējamība. Dienas fonā vadīs emocijas, kas var radīt haosu un apjukumu, kā arī it kā līdz šim stabilu norunu pārkāpšanu.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Mierīga gaisotne - labvēlīga darbam un biznesa komunikācijai un piemērota noderīgu kontaktu veidošanai. Būs skaidrs, uz ko koncentrēties un kā vislabāk rīkoties.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Būsi enerģisks un rosīgs pat tad, ja darbu daudz vairāk nekā parasti. Iespējama veiksmīga tikšanās ar cilvēkiem, kuri ieradušies no tālienes, vai nozīmīga saruna virtuālajā telpā.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Jaunās ieceres un projekti izrādīsies veiksmīgi. Tu ātri sapratīsi, kas jādara, lai sasniegtu rezultātu. Iespējamas noderīgas iepazīšanās un tikšanās ar cilvēkiem, no kuriem var daudz mācīties.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Ja krājušies kādi aizvainojumi, tad ar tiem jātiek galā. Izrunājies ar kolēģiem vai darījumu partneriem. Visi ir cilvēki, visi sapratīs. Turklāt atklāta sauna ir uzticēšanās garants nākotnē.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Darba vidē nemiers, burzma un aktivitāte kā bišu stropā. Tava darba nedēļa bijusi ļoti piepildīta, tāpēc vēlams no tā visa norobežoties un ātrāk doties baudīt brīvdienas.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Kāds gaida vētru? Vētru... ūdens glāzē? Iespējams, šobrīd tu situācijas uztver saasināti un vairāki jautājumi atrisināmi pavisam vienkārši. Klāt nedēļas nogale - varēsi atvilkt elpu.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Tādas kā būtisku pārmaiņu nojausmas. Mazas? Lielas? Patiesībā jau zvaigznes tikai izgaismo ceļus, bet viss pārējais atkarīgs no tevis. Vakarā atpūties un baudi dzīvi.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Smaidi! Tev piestāv. Ar pozitīvu cilvēku vieglāk sarunāties un arī risināt nopietnus, sarežģītus jautājumus. Sekmēsies lietišķajā jomā. Bet vakarā... vakarā, lai bango dzīve

Uz augšu