Sv, 4.12.2022.

Horoskopi

4. decembris
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Ilgosies pēc stabilitātes un drošā pleca, kas ir līdzās priecīgos un ne tik priecīgos brīžos. Sirsnīgas sarunas viesīs skaidrību. Brīvajiem ļaudīm jauna iepazīšanās jāizvērtē ar kritisku skatu.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Lai attiecību jomā valdītu harmonija, ieklausies mīļotajā cilvēkā, un esi tolerants. Mīlestība uzplaukst labestībā un sirsnībā. Ģimenes cilvēkiem svarīgi uzklausīt savu atvasīšu vēlmes.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Šodien atļaujies nedaudz paslinkot, pasapņot vai pasēdēt ar draugiem omulīgā krodziņā. Mierīga relaksēšanās ir tieši tas, kas patlaban vajadzīgs. Jaunā nedēļa atkal būs trauksmaina un dinamiska.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Daudz prātosi par dzīvi. Neļaujies pesimismam un nesatraucies par lietām, kuras nevari ietekmēt. Vajadzētu ar mīļoto sarīkot romantisku pasākumu, lai dienas neieslīgst rutīnā.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Dažādi pienākumi ģimenē, komunikācija ar radiniekiem un domu apmaiņa. Var izcelties strīdi, tāpēc savus noteikumus nediktē. Ja kas apspriežams – tad rāmi un bez emocijām.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Lieliska diena, lai parosītos mājas saimniecībā un izdarītu to, ko sen esi plānojis. Pēc tam palutini tuvos un mīļos ar izmeklētu maltīti. Brīvajām sirdīm – intriģējoši piedzīvojumi.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Ģimene ir tavs lielākais atbalsts, esi kopā ar saviem mīļajiem. Jauki pavadīsiet laiku un kopā kaldināsiet lietišķus plānus. Var rasties brīnišķīgas idejas par jauniem projektiem vai biznesu.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Diena paies, rosoties mājas saimniecībā. Laiks ģenerāltīrīšanai un garderobes pārskatīšanai. Svarīga arī attiecību tēma, kaislības virmos, un emociju gamma būs daudzkrāsaina.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Dažādi saimniecības darbi un pienākumi mājās. Diezgan emocionāli uztversi tuvinieku izteikums vai kritiku. Ieklausies – viņu ieteikumi ir visnotaļ vērtīgi.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Lieliska diena mājas darbiem un saviesīgai ballītei, savukārt brīvajiem ļaudīm iespējama interesanta iepazīšanās. Vakarā ieskaties plānotājā, lai sagatavotos jaunajai nedēļai.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Svarīga attiecību tēma. Kaislības sildīs vēsajā vakarā un dos gaišumu dvēselē. Kādam sirdslietas var sasaistīties ar ārzemēm. Ja tā jauna iepazīšanās – esi uzmanīgs un vērtējošs.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Radošas un nedaudz bohēmiskas izklaides šodien sniegs jauku atpūtu – mazliet lieliskas tējas vai malciņš laba vīna, sarunas par mākslu un enerģijas lādiņš jaunajai nedēļai garantēts.

Uz augšu