Horoskopi

14. jūlijs
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Slinkošana un gulšņāšana līdz pusdienas laikam nav priekš tevis. Būsi augšā agri un centīsies saorganizēt ar radiem vai draugiem sportiskas vai kustīgas aktivitātes svaigā gaisā.

Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Vai tiešām svētdienā zvana modinātājs? Nē, tas ir kāds aktīvs draugs, kurš vēlas izbraukt piknikā vai pastaigā pie dabas. Šī diena sola daudz piedzīvojumu.

Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Vajag sasmelties enerģiju jaunajai nedēļai. Ja laika apstākļi labi, tad dodies garākā pastaigā pie jūras vai iznomā riteni. Gribēsies izbaudīt bezgalīgu brīvības sajūtu.

Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Rāma diena, nesteidzīga rosība mājās, laba filma, laba grāmata... Tāds ritms tev būs ļoti pa prātam. Vienkārši atpūties! Jaunā darba nedēļa jau klauvē pie durvīm.

Lauva
23. jūlijs - 22. augusts

Sirdi sildīs ilgas pēc tām skaistajām un iedvesmojošajām jūtām, ko sauc par mīlestību. Ja tev ir kāda simpātija, ļauj otram nojaust to, jo uzminēt nav iespējams.

Jaunava
23. augusts - 22. septembris

Šodien dari to, ko visvairāk kāro sirds. Saimnieciskie pienākumi mājās var mazliet pagaidīt. Jauki brīži kopā ar otro pusīti. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt iedvesmojošu tikšanos.

Svari
23. septembris - 22. oktobris

Dažādi saimniecības darbi mājās. Sadali pienākumus ģimenē godīgi, lai katram tiek savs darbiņš. Tad nebūs jāstrīdas, ko kurš un cik daudz izdarījis.

Skorpions
23. oktobris - 21. novembris

Būtu labi kaut kur aizbraukt, apskatīt Latvijas skaistākās vietas, izstaigāt dabas takas. Iepriecini mīļoto cilvēku un ģimeni ar šo ideju. Diena būs izdevusies.

Strēlnieks
22. novembris - 21. decembris

Sazinies ar mīļiem cilvēkiem, izrunājies par svarīgo, uzklausi, palīdzi ar padomu. Tā ir brīnišķīga sajūta, kad apzinies – līdzās ir savējie, uz kuriem vienmēr var paļauties.

Mežāzis
22. decembris - 19. janvāris

Izbaudi dzīves skaistos brīžus. Jauki, ja blakus ir cilvēks, kam līdzīga izpratne par to, uz kādiem pamatiem balstāmas attiecības. Brīvajām sirdīm iespējas iepazīt mīlestības rašanās brīnumu.

Ūdensvīrs
20. janvāris - 18. februāris

Vajag izkustēties. Vienalga – divritenis, sporta laukums vai trenažieru zāle. Jebkāda aktīvā atpūta dos gan tīkamu nogurumu, gan jaunu enerģiju.

Zivis
19. februāris - 20. marts

Tā kā šodien nekur nav jāsteidzas, vajag padomāt par nākotnes plāniem. Varbūt ir vērts nomainīt darbu vai piepildīt kādas vēlmes profesionālajā jomā. Sagatavojies jauniem izaicinājumiem.

Uz augšu