Sv 28.02.2021.

Izrādās, Latvijā aug citroni! Lielveikals uzdod citronus par Latvijas augli

FOTO: facebook.com

Sociālajā tīklā Facebook parādījies kāds komisks ieraksts, kurā redzams, ka kādā lielveikalā nopērkami Latvijā audzēti citroni, turklāt par 1,75 eiro kilogramā. Ar neparasto ierakstu dalījies Saeimas deputāts Raivis Dzintars.

Sociālā tīkla lietotāji zem šī ieraksta ironizē, ka tās ir globālās sasilšanas sekas, kā arī smīkņā, ka citroniem ir tikai 2. šķira, visticamāk, tāpēc, ka plūdu dēļ raža nav diez ko padevusies. Kamēr kāds atgādina saukli: Atbalstīsim «Latvijas preci»!

Kā portālam TVNET norāda lielveikala «Rimi» pārstāvji, šī acīm redzami ir drukas kļūda, Latvijā auguši citroni patiešām tirdzniecībā šobrīd nav pieejami.

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

Aktuālākās ziņas